Blog (762)
Komentarze (5.1k)
Recenzje (24)
@lordjahuOświadczenie 11 bit studios w sprawie wojny na Ukrainie

Oświadczenie 11 bit studios w sprawie wojny na Ukrainie

24.02.2022 19:55, aktualizacja: 25.02.2022 09:36

W tym przypadku słowa wyjaśnienia są zbędne, więc prosiłbym o przeczytanie i potraktowanie tego wpisu blogowego jako informację ze strony polskiego studia, odpowiedzialnego za grę This War of Mine, Frostpunk, Children of Morta czy Moonlight.

860595

Oświadczenie zespołu 11 bit studios:

Dziś rosyjska armia zaatakowała naszych sąsiadów - wolną Ukrainę. Jako polskie studio i twórcy uznanej globalnie antywojennej gry This War of Mine, mówiącej o cierpieniach i nędzy cywilów dotkniętych wojną, pragniemy wydać oświadczenie i sprzeciwić się rosyjskiej agresji. Słowa byłyby jednak puste bez znaczącego czynu w sytuacji, w której czas jest kluczowy. Dlatego od teraz, przez następne siedem dni, wszystkie dochody z This War of Mine - wszystkich wersji gry i DLC we wszystkich sklepach cyfrowych na wszystkich platformach, zostaną przekazane na specjalny fundusz. Za tydzień pieniądze trafią do Ukraińskiego Czerwonego Krzyża jako bezpośrednie wsparcie ofiar wojny na Ukrainie.

Niech to przesłanie współbrzmi ze wszystkim, co wiesz o tej wojnie i tym, jak wojna zabija ludzi, niszczy ich życia i domy. Pozwól nam - graczom i deweloperom stającym ramię w ramię - zrobić wszystko co w naszej mocy, aby wesprzeć ofiary wojny na Ukrainie.
Z poważaniem, wszyscy członkowie zespołu 11 bit studios

#FuckTheWar  #Ukraina

860599

Z tego miejsca chciałbym również zwrócić waszą uwagę na trudne położenie ukraińskiego studia GSC Game World, tworzącego drugą odsłonę gry S.T.A.L.K.E.R, którzy proszą o pomoc finansową dla wojsk obronnych. Więcej informacji w serwisie Polygamia.pl

#muremzaukraina

GryHobbySpołeczność
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)