Blog (762)
Komentarze (5.1k)
Recenzje (24)

Po godzinach - czyli gry na Androida cz VI

@lordjahu Po godzinach - czyli gry na Androida cz VI16.01.2014 20:47

Styczeń to mój chyba najbardziej zabiegany miesiąc w roku. Wiele innowacji wchodzi w życie, nowy soft w telefonie i jego testowanie, składnie komputera do gier dla kolegi i wciąż brak czasu na sprawdzanie nowych tytułów na Andka.

Wygrzebałem w telefonie dwie gierki które są godne uwagi - jedna poważniejsza, druga mniej. Sporo gier przeglądam na Google Play i szukam tych bardziej innowacyjnych, trudnych lecz także takich które cieszą oko grafiką i sposobem przedstawienia zabawy. Nie lubię gier sportowych, ale zainteresował mnie tytuł - Retro Runners - czyli nic innego jak skoki przez płotki.

498584

Celem gry jest przeskoczenie jak największej ilości płotków i zebranie wystarczającej ilości monet za które można zakupić w sklepie dodatkowe życia lub innych biegaczy. Naszym przeciwnikiem będą rożnego rodzaju przeszkody - w tym rowy z wodą czy namolni paparazzi którzy robiąc nam zdjęcia, oślepiają na kilka sekund. Warto też co chwila zaopatrywać się w wodę u pobocznych wolontariuszy - bo bez niej nie pobiegniemy za daleko i padniemy ze zmęczenia.

Gra nie jest czymś wybitnym i nie wbija w fotel na długie godziny. Ale poziom trudności i "oldschoolowa" 8-bitowa grafika przyciągają nas by pobić stary rekord i biec dalej.

111436
111437

Jako dodatek polecam aplikację rozluźniającą stres jaką jest Stress Baal. Głównym bohaterem aplikacji jest mały stworek, który tylko czeka by mu przylać i pochwalić się swoją odpornością na ból. Możemy używać w tym celu palca (dotyk w telefonie) jak i żyroskopu w telefonie. Gierka potrafi odstresować i co najważniejsze - rozśmieszyć :)

Miłego grania.

Retro Runners w Sklepie Google Play.

Stress Baal w Sklepie Google Play.

PS: Retro Runners jest kolejną grą która usilnie próbuje dostać się do twojego konta Google+, aby tego uniknąć należy za każdym razem anulować połączenie się z kontem (poprzez klawisz cofania).

GryTelefony
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)