Blog (762)
Komentarze (5.1k)
Recenzje (24)

Po godzinach - czyli gry na Androida cz VII

@lordjahuPo godzinach - czyli gry na Androida cz VII23.01.2014 17:07

Ostatnio ciężko znaleźć grę naprawdę wartej zainwestowania kilku groszy by naprawdę dobrze się pobawić a przy tym nie żałować wydanych pieniążków. W sklepie Google Play jest masa tytułów darmowych i płatnych a w przeważającej większości są to gry można by powiedzieć "zerżnięte" z facebooka czy naszej-klasy, gdzie naszym zadaniem jest inwestować w coś wirtualną walutę by dalej pograć.

Jakiś czas temu zacząłem przeglądać sklep by znaleźć jakiś odmienny gatunek gry - z którym się jeszcze nie spotkałem, a byłby na tyle ciekawy by go opisać na ramach tego blooga. I nagle trafiłem na Ridiculous Fishing od razu przypominając sobie o tym jak Areh umawiał się na wspólne wędkowanie na HotZlot'cie 2013:

Fabuła w w/w grze jest prosta jak konstrukcja wędki - łowić, wyłowić i jeszcze raz ... łowić, a mamy co. W grze możemy spotkać wiele rodzajów wodnej fauny - od małych rybek po niezwykłe żyjące w morskich głębinach stworzenia. Naszym zadaniem jest tak pokierować haczykiem na żyłce (sterowanie żyroskopem) by zanurzyć się jak najgłębiej i wyciągając go, pochwycić jak największą ilość rybek, następnie wyrzucając je w powietrze i najszybciej zestrzelić.

111660
111661
111662
111663

Zestrzelone rybki dają nam zastrzyk gotówki, gdyż każda ryba ma do siebie przypisaną określoną kwotę - którą możemy sprawdzić w spisie ryb na tablecie rybaka. W tablecie prócz wspomnianego przed chwilą spisu, możemy wybrać łowisko gdzie chcemy zaopatrywać się w rzadsze gatunki ryb, poczytać o nowych nowinkach w grze lub możemy skorzystać ze sklepu. W sklepie możemy wspomóc naszego bohatera w różnorakie cuda techniki - od dodatków do wędki po ubiory, kończąc na wyborze broni do strącania ryb ... osobiście preferuję miniguna :)

111664
111665
111666
111667

Ridiculous Fishing w sklepie Google Play - kosztuje 9,38zł, lecz dzięki temu nie uświadczymy w grze żadnej reklamy. Gra jest w języku angielskim, podczas korzystania miałem może ze 2 razy zwiechę w programie - potrzebuje sporo pamięci do płynnego działania (testowana na Samsung Galaxy S3).

Mimo wszystko zachęcam wyłączyć komórkę i pójść wędkować w realu :)

PS: Dla graczy którzy nie chcą wydawać pieniążków na gry w Google Play - polecam grę Battleship 2. Jest to typowa gra "w statki" i poza piękną papierową grafiką oferuje ciekawe tryby rozgrywki.

GryTelefony
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)