Blog (752)
Komentarze (5.1k)
Recenzje (24)

Po godzinach — czyli gry na Androida cz. 43

@lordjahuPo godzinach — czyli gry na Androida cz. 43
13.05.2015 10:35

Nadchodzą piękne czasy - egzaminy z archiwistyki na ostatniej prostej. Jak tylko uda się je w miarę szybko zaliczyć będę mógł się w końcu relaksować na pseudo-wakacjach. A raczej czymś co je przypomina, bo należę do kadry pracującej. Ale czas na jakiś wypad w góry na pewno wykrzesam - nie ma innej opcji. W międzyczasie klecę coraz poważniejszy tekst o radarach w Polsce, systemie ich działania itp ... jak się wyrobie to może w czerwcu go opublikuję.

Niedawno męczyłem nowego Wolfensteina i zainteresowanym odpowiem - było na co czekać, ale o tym niedługo w recenzji. Za niecały tydzień premiera najbardziej wyczekiwanej polskiej produkcji - Wiedźmin 3, w którą nie omieszkam zagrać. Mam jeno nadzieję iż nie zakłóci mojej biologii na tyle że zostanę no-life'm :)

MARVEL Future Fight

Kolejna część gry z superbohaterami Marvela w roli głównej. Tym razem przyjdzie nam zmagać się przeciwnikami na mapie używając podstawowych i specjalnych ataków.

553776

Akcję oglądamy w rzucie izometrycznym kierując swoimi herosami wcześniej wybranymi z wielu dostępnych. Poruszamy się po mapie i korzystamy z ataków na przeciwnikach. Po każdej zaliczonej planszy otrzymujemy PD które możemy wydać na zwiększenie możliwości herosa.

125181
125182

Grafika może nie należy do tych z najwyższych lotów ale prezentuje się naprawdę ładnie. Całość jest bardzo grywalna, choć brakuje tutaj kilku kluczowych elementów rozwijania swoich herosów jak np. elementy wyposażenia. Mimo wszystko warto zainteresować się tytułem.

MARVEL Future Fight dostępny w sklepie Google Play.

Royal Revolt 2

Bardzo przyjemna gra typu Tower-Defence gdzie tym razem przyjdzie nam zająć przeciwną pozycję. Nasz bohater wraz z wojownikami ma za zadanie zniszczyć bazę przeciwnika.

553785

Również i tutaj króluje rzut izometryczny a rozgrywka bardzo przypomina tę znaną choćby z takich produkcji jak LoL czy Dota. Podczas najazdu na bazę przeciwnika zdobywamy doświadczenie oraz fundusze na rozwijanie naszej armii - ulepszanie wojowników i wykupywanie dodatkowych umiejętności specjalnych dla herosa.

Royal Revolt 2 dostępny w sklepie Google Play.

Monster Busters: Hexa Blast

Kolejna ciekawa produkcja w której łączymy ze sobą trzy i więcej klejnotów w jednej linii. Przed nami masa poziomów i pełne zabawy współzawodnictwo ze znajomymi.

553790

Zaliczając kolejne mapy dążymy do wejścia na najwyższy czubek Wieży Potworów gdzie zmierzymy się z jej bossem. Bardzo przyjemna grafika i płynność dają dużą satysfakcję podczas grania. Warta polecenia najmłodszym jak również i starszym graczom.

Monster Busters: Hexa Blast[ dostępny w sklepie Google Play.

Dragon Hills

Przyjemna gierka w której dowodzimy wkurzoną księżniczką dosiadającą ... smoka. Pełna zemsty przygoda w celu dopadnięcia chciwego rycerza, który księżniczki nie chciał ...

553795

Zabawna ale i trudna gierka w której kierujemy smokiem w poruszaniu się w pionie. Zbieramy po drodze złote monety które wydajemy na rozwój naszego wierzchowca i uzbrojenie naszej pannicy.

Dragon Hills dostępny w sklepie Google Play.

Must Deliver

Bardzo prosta i warty uwagi gierka w której kierujemy "chłopcem na posyłki" który musi jak najdalej donieść korespondencję. Prostota ? A jakże ... co tylko w wypadku jak wszędzie roi się od zombie.

553800

Podczas unikania zombiaków zbieramy złote monety za które możemy odblokować nowe postacie, a po naładowaniu pasku mocy wybijamy naszych wrogów. Łatwa i przyjemna, produkcja obowiązkowa dla maniaków pikseli.

Must Deliver dostępny w sklepie Google Play.

CivCrafter

Na koniec zostawiam swoisty zabijacz czasu. Tym razem wcielimy się we władce ziemskiego a nasze zadanie będzie polegało na stworzeniu własnego imperium.

553805

Do dyspozycji mamy rozlokowanie budynków, zbieractwo surowców, tworzenie mieszkańców i budowanie monumentów. Gra zabierze nam z życia wiele godzin. Jedyną bolączką jest fakt iż surowce są zbierane w czasie realnym, więc tylko mając włączoną aplikację są one generowane. Mimo wszystko polecam :)

CivCrafter dostępny w sklepie Google Play.

GryTelefonyHobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)