Blog (606)
Komentarze (4.8k)
Recenzje (24)

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.45

Strona główna@lordjahuPo godzinach — czyli gry na Androida cz.45
02.07.2015 20:43

HotZlot już jutro a ja muszę siedzieć jeszcze do 22 w pracy. Już nie mogę się doczekać spotkania ze wspaniałymi ludźmi i podzielenia się nowinkami technicznymi w szerszym gronie oraz pograniem przy piwku ze znajomkami. Ostatnio sporo się u mnie dzieje w życiu, zacząłem testować więcej sprzętów, ruszyły mi sprawy z kupnem mieszkania i z planowaniem wesela we wrześniu ... i całkiem niedawno "skorzystałem" z okazji kupna przedmiotu od cyberprzestępcy z którym teraz zaczynam walczyć środkami prawnymi - ale o tym za jakiś czas będzie można poczytać na moim blogu.

Tym razem będzie mniej opisywanych tytułów, również z racji tego że trzeba kiedyś odsapnąć i dać telefonowi odpocząć na nieco dłużej. Za to po zlocie w kolejnym odcinku zapewne zbierze się kilka nowości. Także zapraszam do zabawy i udanych Wakacji !

Dark Slash: Hero

Na początek zacznijmy od bardzo ciekawej i wartej uwagi pozycji. W grze kierujemy wojownikiem który musi uporać się na statycznej mapie z nadciągającymi falami przeciwników. Będziemy walczyć z pomniejszymi wrogami by później walczyć z bosem kończącym poziom. A co w niej takiego ciekawego ? Otóż to że potrafi zawładnąć naszym czasem.

557182

Po pokonanych przeciwnikach zostają niebieskie dusze, pełniące rolę waluty w grze. Możemy je rozdysponować między dodatkowe umiejętności lub wykupując dodatkowe ulepszenia. Tytuł mimo klasycznej mechaniki wymagającej od nas refleksu i podejmowania szybkich decyzji, jest świetnym zapychaczem czasu.

bEqOUKvb

Dark Slash: Hero jest dostępny w skepie Google Play

Time Clickers

Pozycja obowiązkowa dla fanów stukania w ekran i strzelania w grach. Nasze zadanie opiera się na zestrzeliwaniu kwadracików na mapie a im szybciej je zestrzelimy, tym szybciej otrzymamy stosowne fundusze. Za zdobytą gotówkę możemy wykupić ulepszenia do naszej broni odblokowując przy okazji dodatkowe możliwości rozgrywki.

Gra wykorzystuje grafikę 3D do wyświetlania trójwymiarowych kwadratów do których strzelamy, całość jest bardzo płynna a na słabszych modelach telefonów nie powinna sprawiać problemów.

bEqOUKvh

Time Clickers jest dostępny w skepie Google Play

Avicii | Gravity

Kolejna z wyścigówek muzycznych, tym razem z motywem głównym - Avicii. Lecimy naszym pojazdem po trójwymiarowym świecie na jednej obranej trasie i zbieramy wyświetlające się kolorowe trójkąty, za które po skończonym poziomie możemy wykupować stosowne ulepszenia.

557192

Podczas zbierania trójkątów natrafimy na przeszkody z postaci ścian które będziemy mięli możliwość rozbić naszym pojazdem, oraz wiele przeszkód innego rodzaju które pozostanie nam tylko omijać.

bEqOUKvi

Avicii | Gravity jest dostępny w skepie Google Play

Steam Hero: Rope of Hope

Niby prosta gierka a potrafi sprawić nie lada kłopoty. Sterujemy w niej ludzikiem który porusza się po linie z wysięgnika i próbuje doskoczyć z jednej platformy na drugą. To nie tak że możemy sobie próbować do woli, zawsze mamy jedną szansę gdyż musimy dokładnie obliczyć bo poszybujemy za wysoko lub za nisko rozbijając się na celu.

557197

Gra zachęca swoją prościutką rozpkselizowaną grafiką oraz co za tym idzie dobrą płynnością działania, warto też dodać iż jest to polska produkcja.

bEqOUKvj

Steam Hero: Rope of Hope jest dostępny w skepie Google Play

bEqOUKvX