Blog (572)
Komentarze (4.8k)
Recenzje (24)

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.48

Strona główna@lordjahuPo godzinach — czyli gry na Androida cz.48
10.08.2015 11:36

Pogoda nas nie oszczędza nawet teraz - Polacy nie są gotowi aż na taką temperaturę - 34 stopnie to aż za dużo. W taką pogodę człowiek myśli tylko jak się schłodzić, a co dopiero gdy tacy muszą pracować np. w budowlance lub w biurze bez wentylatora (bo koleżanka pożyczyła sobie na weekend) ? Po prostu masakra - byle by do września się temperatura uspokoiła. Ostatnio wzięła mnie ochota na drugą część o przygodach Van Helsinga - pierwszą ograłem kilka dni po premierze a drugą i trzecią gdzieś ominąłem. Po 7 godzinach spędzonych w grze ... jestem z deczka zawiedziony - ten tytuł był robiony na szybko. Nie dość że mechanika nic się nie zmieniła to kampania to fabularna klapa - nudą wieje aż nadto. Dla zainteresowanych kupnem po okazyjnej cenie - po co przepłacać, na YT też można pooglądać. Dobrze że CS:GO zawsze ratuje mnie z takiej sytuacji.

Groove Coaster 2

Bardzo przyjemna gra muzyczna w której kierujemy kropką poruszającą się po linii muzycznej. W określonych miejscach musimy nacisnąć palcem na ekran by kropka zaliczyła nam punkt. Motyw dobrze znany z takich gier jak np. Guitar Hero z tą różnicą że naszym kontrolerem jest ekran smartphona.

563147

W grze zdobywamy punkty i poziomy. Po każdym zaliczonym poziomie otrzymujemy dodatkowe piosenki, które niestety nasze urządzenie musi pobrać z internetu. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami jeśli nie posiadamy nielimitowanego lub dużego pakietu danych. Na szczęście nie musimy się aż nadto martwić gdyż kawałki te zajmują maksymalnie po kilka mega.

Mimo iż tytuł wydaje się bardzo prosty, nie raz trafimy na bardzo skomplikowane poziomy, szczególnie gdy skorzystamy z więcej punktowanych, wyższych poziomów trudności.

bDXMqCET

Groove Coaster 2 dostępny w sklepie Google Play.

Big Bear

Na pewno większość z was miała styczność z klasykiem gatunku - Fruit Ninja. Big Bear to taki klon z dodatkową zawartością. Nasze zadanie i mechanika nie różni się od oryginału, choć treść została odświeżona i nadano jej nowy smaczek. Tym razem nie jako ninja, a niedźwiedź stajemy przed trudnymi czasami i musimy wywalczyć o coś ... na ząb.

563154

Musimy pomóc naszemu milusińskiemu złapać tyle ryb ile się da i obronić łowisko przed innymi drapieżnikami którzy uaktywnią się na tyle szybko na ile nasza passa na nowe rybki przybiera na sile. W takim wypadku wystarczy stoczyć z innym miśkiem bitwę by dalej móc korzystać z połowu. Bitwa taka polega na unikach, korzystając z systemu łączenia cyfr w kolejności lub używania odskoków. Oczywiście będziemy mogli się też pochwalić lewym oraz prawym "misiowym" ... ehm, sierpowym. Za zdobyte ryby otrzymujemy gotówkę którą wydać możemy np. na polepszenie statystyk lub wykupienie dodatkowego skina dla postaci.

bDXMqCEZ

Big Bear dostępny w sklepie Google Play.

Memorado

Zapewne każdy nie raz myślał - choć przez chwilę - jak rozwinąć swój umysł lub polepszyć zapamiętywanie. Każdy zapewne raz, ale wystarczyło szybko o tym zapomnieć gdyż istniał inny cel na horyzoncie - każdy tak ma :) Tytuł ten pozwoli nam chociaż w minimalnym stopniu rozwinąć nasze intelekty do zapamiętywania oraz kojarzenia faktów.

563159

Po każdym zakończonym pozytywnie zadaniu otrzymujemy nieco trudniejsze a program tak skonfiguruje te zadania by się nie powtarzały i pomogły nam w dążeniu do ustalonego na początku celu. Szkoda tylko że by całość odblokować a nie opierać się na kilku działaniach, musimy zapłacić abonament za 1 lub 12 miesięcy z góry ...

bDXMqCFa

Memorado dostępne w sklepie Google Play.

bDXMqCFP