Blog (761)
Komentarze (5.1k)
Recenzje (24)

Pojemna torba na laptopa za małe pieniądze? Premierowy Natec Gazelle już w sklepach!

@lordjahuPojemna torba na laptopa za małe pieniądze? Premierowy Natec Gazelle już w sklepach!12.06.2018 15:29

Niedawno dostałem na testy kilka plecaków i torbę na laptop marki Natec, skierowanych bezpośrednio dla osób związanych z branżą technologiczną. Mam na myśli zastosowanie wytrzymałych materiałów, dużą ilość różnorakich przegródek oraz miły dla oka wygląd. Ze względu na częstą wymianę tego typu akcesoriów - przetarcia, zniszczenia, wyrabianie się materiału - postanowiłem sprawdzić i je w praktyce. Na pierwszy ogień idzie torba na laptopa - Natec Gazelle.

Niezłe wykonanie

Torba jest przystosowana do przenoszenia laptopów o wielkości do 16 cali, chociaż gdyby na upartego spróbować włożyć do niej 17 calowe urządzenie, to nie spotkamy się z nienaturalnym wypchaniem materiału. Natec Gazelle jest wykonana z nylonu i charakteryzuje się niezłą wytrzymałością i przystępnymi wymiarami. Ja otrzymałem do testów model w kolorze grafitowym.

653888

Torba ma wymiary 430 x 350 x 90 mm i wyposażona została w kilka, zapinanych na zamek przegródek. Na froncie zainstalowano dwie wygodne, poziome rączki transportowe w których pomiędzy znajdują się dwie z pośród 5 przegródek.

653890

Pojemna torba

Patrząc od frontu mamy dostęp do nieco ukrytej, zapinanej kieszonki do której możemy włożyć telefon z powerbankiem lub inną drobnicę. Tuż pod uchwytem znajduje się dodatkowa, w której zmieści się mały zeszyt lub podobne wielkościowo dokumenty.

653893

Pomiędzy rączkami znajduje się jedna większa komora przedzielona na środku wzmocnionym materiałem - w ten sposób możemy oddzielić urządzenie elektroniczne od dokumentów, lub włożyć dwa urządzenia obok siebie.

653895

Tuż obok znajduje się druga większa komora, w której znajduje się duża kieszonka z mocowaniem na rzep - zabezpieczający przed wypadnięciem podczas przeciążeń. Na równoległej ściance znajdziemy dwie kieszonki na pomniejsze akcesoria takie jak myszkę, telefon lub dysk przenośny.

653897

Ostatnia komora na boku, posiada miejsce na dokumenty lub urządzenia nie przekraczające wielkości do 11 cali.

653899

Przyjemność z użytkowania

W środku torby znajdziemy również pasek transportowy, pozwalający nam umocować zaczepy na bocznych ściankach w celu przenoszenia torby na barku. Na pasku zastosowano wygodne mocowanie które rozkłada ciężar na całą jego szerokość, pozbywając się niewygody oraz negatywnych skutków związanych z ciągłym naciskiem.

653902

Torba Natec Gazelle jest dostępna w sklepach za około 99 zł, chociaż jej cena rynkowa po premierze nieco opadła i na chwilę obecną uda nam się znaleźć oferty o 20 zł tańsze. Muszę przyznać iż torba została wykonana bardzo starannie, z dobrych materiałów i oferuje sporo miejsca na akcesoria oraz kilka typów elektroniki do jednoczesnego przenoszenia. Nie spotkałem się z problemem rozciągłości materiału przy obciążeniu do 9 kg, choć do wygody takiego przenoszenia nie jestem przyzwyczajony. Gazelle można zakupić w kilku wariantach kolorystycznych - grafitowym, czarnym, granatowym a dla fanów jednorożców - różowym.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)