Blog (762)
Komentarze (5.1k)
Recenzje (24)
@lordjahuThe Expendabros - rozpikselizowana gra akcji

The Expendabros - rozpikselizowana gra akcji

25.07.2015 13:47, aktualizacja: 10.12.2018 13:51

Ostatnimi czasy z braku jakichś konkretniejszych premier przeszukuję przeogromną bazę gier na takich platformach jak Steam, Origin czy GoG by znaleźć jakąś darmową a zarazem dostarczającą masy zabawy grę. Zdecydowałem się opisywać na łamach portalu takie tytuły jak tylko wpadną mi w ręce - w końcu warto je polecać - może komuś się bardzo spodoba. W ogóle to miałem zrobić coś na kształt gier PC na weekend, ale na szczęście redakcja posłuchała głosu ludu i wznowione zostały polecane gry na komputery PC. Dziś pod nóż weźmiemy The Expendabros:

560531

Tytuł na pewno zidentyfikują wyjadacze filmów akcji. Tak, chodzi o Niezniszczalnych ("The Expendables") którymi tym razem pokierujemy w samodzielnym i darmowym dodatku do gry Broforce. Tytuł jest swoistą paczką 10 dodatkowych poziomów do podstawowej wersji gry ale w pewnym sensie można go również traktować jako wersję demonstracyjną którą możemy przetestować przed zakupem wersji pełnej. W grze wcielamy się w znanych z filmowej części trzeciej najemnych żołnierzy, którzy mają za zadanie udaremnienie złowrogich planów handlarza bronią - Conrada Stonebanksa.

Nasze zadanie opiera się na masowej eksterminacji wrogów na mapie oraz stopniowym uwalnianiu z rąk wrogów pojmanych towarzyszy. Początkowo rozgrywkę zaczniemy jednym bohaterem by z czasem otrzymać pełną ekipę niezniszczalnych. Każdy wojownik oferuje inne podejście do rozgrywki, dzięki zastosowaniu innych rodzajów broni. A prócz niej będziemy musieli uciec się na walki na długość noża lub skorzystać z wymyślnych granatów.

Warto dodać iż całość została skąpana w cieszącej oko rozpikselizowanej, dwuwymiarowej grafice oraz w bardzo dobrze dobranej ścieżce dźwiękowej. A by tego nie było mało sam klimat jest na tyle mocarny że nabierzemy chrapkę na podstawową wersję gry. Miłym dodatkiem od twórców jest fakt iż w tytuł możemy zagrać nawet w 4 osoby w trybie kooperacji. Tytuł warty polecenia każdemu kochającemu proste, a zarazem wciągające strzelanki 2D.

Gra jest darmowa i dostępna na platformie Steam.

OprogramowanieGryHobby
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)