Blog (255)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (0)

GameSir i3 — gamingowy case dla iPhone

Strona główna@luqassGameSir i3 — gamingowy case dla iPhone
25.09.2019 01:04

W sierpniu pisałem o mobilnym kontrolerze do gier GameSir G6s Touchroller przeznaczonym dla iPhone’ów. Dzisiaj chciałem pokazać inne akcesorium marki GameSir, obudowę i3, która może ma dość powszechny wygląd kształt. Wykonana została z miękkiego tworzywa sztucznego, a z tyłu umieszczono logo producenta, które zaświeci się po włączeniu. Na dole znajduje się port USB typu C. Obudowa posiada baterię 180 mAh.

684059

Case GameSir i3 jest kompatybilny z następującymi modelami iPhone'a: iPhone X, iPhone Xs, iPhone 6 Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone Xs Max, iPhone XR.

684061

Case kierowany jest do graczy, więc jeśli grasz w PUBG na swoim iPhone’ie to i3 jest do rozważenia. Obudowa posiada dwa przyciski które mogą pomóc w graniu na iPhone'ie. Celowanie, strzelanie, poruszanie się, wszystkie te operacje można obsługiwać kciukami. Lewy przycisk i3 działa jak celownik, prawy strzela.

684063

Obecnie na rynku jest cała masa akcesoriów dla smartfonów, coraz więcej z nich kierowanych jest do graczy. Jednym z nich jest właśnie case i3 który wygląda na naprawdę ciekawy gadżet. Trochę boli, że działa tylko z iPhone’ami, ale jeśli sprzeda się dobrze to pewnie tylko kwestią czasu będzie pojawienie się podobnego wynalazku na słuchawki z Adroidem.

Udostępnij:
bEDofVLb