Blog (255)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (0)

Hearthstone- Karczemna Bójka już dostępna

Strona główna@luqassHearthstone- Karczemna Bójka już dostępna
18.06.2015 15:18

Wraz z ostatnią aktualizacją Blizzard wprowadził do gry kilka nowości, z których najważniejszymi są alternatywne portrety bohaterów, i Karczemna Bójka. Co to jest? Karczemna Bójka to nowy tryb gry który wraz z każdą edycją będzie się zmieniał. Podczas pierwszej bójki walczymy losowo znanym z Czarnej Góry Nefarianem, lub Ragnarosem przy użyciu gotowej talii opartej w dużej mierze na bohaterach wspomnianej przygody. Różnice pomiędzy bohaterami są spore:

- Nefarian zaczyna rozgrywkę z 30 pkt. życia i 30 pkt. pancerza - Ragnaros rozpoczyna z 60 pkt. życia - Nefarian zaczyna rozgrywkę mając 5 pkt. many, Ragnaros ma normalnie tylko 1 pkt. many. - Ragnaros rozpoczyna z Sulfurasem - bronią 2/6 - Obaj „bohaterowie” posługują się taliami zaczerpniętymi z spotkania z nimi w Czarnej - Górze. Jest tu dużo stronników, których mogliśmy oglądać w trakcie całej przygody w Czarnej Górze.

Bójka trwa określony czas, pierwsza trwa od środy od godziny 17:00 do poniedziałku do 6 rano, potem wraz z kolejnymi Bójkami zmieniać będą się bohaterowie, i zasady. Bójki są darmowe, i nie będzie w nich do zdobycia żadnych nagród, wyjątkiem są pierwsze tygodnie, kiedy Blizzard w ramach promocji nowego trybu rozgrywki każde pierwsze zwycięstwo w danej Bójce będzie nagradzał 1 klasycznym pakietem kart.

557326

Odczucia graczy na temat nowego trybu, są skrajne, wielu graczom przypadł on do gusty, ale mi osobiście tryb ten w ogóle się nie podoba. Jestem rozczarowany, bo po szumnych zapowiedziach spodziewałem się czegoś lepszego, a tymczasem zagrałem dwa razy Nefarianem, i mam dość. Tryb przekombinowany, czysto for fun. Wolałbym kolejny płatny dodatek typu Czarna Góra z nowymi kartami, niż darmową Bójkę. Zważywszy na fakt, że za udział w Bójkach w przyszłości nie będzie żadnych nagród, nie wiem jak Blizzard przekona graczy do brania w nich udziału. Sam grać będę w to jak długo Blizzard będzie to nagradzał pakietami kart, ale później już na pewno do Bójek nie będę zaglądał. Poza tym znowu Blizzard olał graczy, i wraz z kolejną aktualizacją wciąż nie zwiększył ilości slotów na decki, ani nie planów wprowadzenia trybu turniejowego, o który proszą tysiące graczy.

Udostępnij:
bEDPGfBP