Blog (266)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (0)

Wilk z Wall Street z Leonadrem DiCaprio w roli głównej, to był najchętniej piraconym filmem ubiegłego roku, tuż za nim uplasował się Disneyowski film animowany Kraina lodu. Ostatnie miejsce na podium zajął RoboCop, reboot filmu z 1987 roku o tym samym tytule, i to według wielu mogło zaważyć na wysokiej pozycji mocno przeciętnego moim zdaniem filmu. Kolejną kontrowersją jest wysoka na liście pozycja Legendy Herkulesa. Film ten pozbawiony gwiazdorskiej obsady swoją premierę miał w styczniu, i zarobił według szacunków 61 mln dolarów, z kolei Hercules (w roli tytułowej Dwayne Johnson) swoją premierę miał w lipcu, i zarobił ponad 240 mln dolarów. Dwa podobne filmy wydane w tym samym roku na przestrzeni paru miesięcy mogły zdezorientować internautów, którzy przez pomyłkę pobierali niewłaściwy film, być może nawet kilka razy z nadzieją, że to w końcu "ten" Hercules.

Niżej niż w poprzednich latach uplasowały się także filmy na podstawie komiksów Marvela: Thor: Mroczny świat, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, a także X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, brak na liście naprawdę świetnych Strażników galaktyki, może oznaczać, że osoby nim zainteresowane wolały wybrać się na niego do kina, niż czekać aż pojawi się w sieci. Poniżej lista 20 filmów cieszących się największą popularnością w sieci BitTorrent (liczba pobrań w mln).

542151

Trzeci rok z rzędu najczęściej pobieranym serialem telewizyjnym została Gra o tron, która z roku na rok poprawia swój wynik. W przeciwieństwie do lat poprzednich, w tym roku nie ma poza Grą o tron serialu który został pobrany więcej razy, niż przeciętnie gromadził widzów przed telewizorami.

542153

dane dotyczące liczby pobrań dotyczą wyłącznie sieci Bittorrent

Komentarze (5)
bEUuaMRz