Blog (255)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (0)

Test trybu Walkie Talkie Ulefone Armor 3T. Armor 3 już w sprzedaży

Strona główna@luqassTest trybu Walkie Talkie Ulefone Armor 3T. Armor 3 już w sprzedaży
13.10.2018 13:32

Ulefon Armor 3T, pierwszy wytrzymały smartfon z funkcją walkie-talkie przechodzi kolejne testy. Zaprezentowano już test baterii, wodoodporności, pyłoszczelności, wytrzymałości w starciu z samochodem. Teraz przyszedł czas na test trybu walkie talkie, czyli tego co wyróżnia ten model na tle konkurencji.

Na filmie możemy zobaczyć jak można sparować krótkofalówki z Armor 3T. Ulefone Armor 3T działa na częstotliwości 400-470 MHz, możemy z nim sparować każde urządzenie które obsługuje tą samą częstotliwość częstotliwość bez względu na markę urządzenia. Armor 3T bez problemu łączy się z tradycyjnym krótkofalówkami, a częstotliwość może być dostrajana przez użytkownika.

662057

Oprócz funkcji walkie-talkie, Ulefone Armor 3T wyposażony został w ogromną baterię o pojemności 10300 mAh, aby zagwarantować wystarczającą ilość energii w czasie dłuższych wypraw. Poza tym, Ulefone Armor 3T dostanie ośmiordzeniowy procesor, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej przeznaczonej na dane użytkownika. Jeśli chodzi o aparaty, to model ten otrzyma tylny aparat fotograficzny marki SONY o rozdzielczości 21MP, oraz przedni 8MP. Ulefone Armor 3T obsługiwać będzie identyfikację odcisków palców i rozpoznawać będzie także nasze twarze. Nie zabraknie również modułu NFC, a całość ma działać pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1.

662059

Jeszcze przez dwa tygodnie trwa kampania na IGG, gdzie można nabyć model 3T w promocyjnej cenie 299$. Ponieważ jednak tryb walkie talkie nie jest potrzebny wszystkim, Ulefone zdecydował się na wypuszczenie jeszcze jednej wersji tego modelu. Armor 3 różni się od Armor 3T jedynie brakiem anteny, oraz trybu walkie talkie. Ta wersja dostępna jest na aliexpress za 289$. Wszystkich zainteresowanych po więcej szczegółów odsyłam także na stronę Ulefone.

662061
Udostępnij:
bEDoEXOL