Blog (293)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (0)

Ulefon armor 3T — wytrzymały smartfon spełniający normy IP69K, oraz mil-STD-810G

@luqassUlefon armor 3T — wytrzymały smartfon spełniający normy IP69K, oraz mil-STD-810G19.09.2018 00:34

Ulefon armor 3T, pierwszy w portfolio Ulefon smartfon z funkcją walkie-talkie od przyszłego tygodnia dostępny bedzie w przedsprzedaży. Podobnie jak inne modele z serii Armor, również Armor 3T posiada potrójny system ochrony. Model ten jest w pełni wodoodporny, pyłoszczelny, oraz odporny na wstrząsy. Armor 3T posiada certyfikat nie tylko IP68, ale i stopień ochrony IP69K. IP69K określany jest dla obszarów, gdzie potrzebna jest dodatkowa ochrona przed wysokim ciśnieniem i wysoką temperaturą. Typowymi aplikacjami, w których wymagany jest taki stopień ochrony, to maszyny mobilne i maszyny w przemyśle spożywczym, gdzie urządzenia są intensywnie czyszczone wodą pod wysokim ciśnieniem. Jakby tego było mało, Armor 3T spełnia także wywodzący się z armii amerykańskiej, obejmujący serię testów, które mają sprawdzić wytrzymałość urządzeń w typowych warunkach ich pracy i transportu standard wojskowy MIL-STD-810G.

Producent opublikował film na którym widać jak Armor 3T nurkował w wodzie głębokiej na 12M, a mimo to wciąż działał stabilnie, pozwalająć na robienie zdjęć, czy nagrywanie filmów.

660318

Oprócz funkcji walkie-talkie, Ulefone Armor 3T wyposażony został w ogromną baterię o pojemności 10300 mAh, aby zagwarantować wystarczającą ilość energii w czasie dłuższych wypraw. Poza tym, Ulefone Armor 3T dostanie ośmiordzeniowy procesor, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej przeznaczonej na dane użytkownika. Jeśli chodzi o aparaty, to model ten otrzyma tylny aparat fotograficzny marki SONY o rozdzielczości 21MP, oraz przedni 8MP. Ulefone Armor 3T obsługiwać będzie identyfikację odcisków palców i rozpoznawać bedzie także nasze twarze. Nie zabraknie również modułu NFC, a całość ma działać pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1.

660320

Zainteresowanych powyższym wprowadzeniem zapraszam po więcej szczegółów dotyczących kampanii na stronę Indigogo gdzie można dołączyć do newslettera. Od przyszłego tygodnia jak wspomniałem, Armor 3T dostępny bedzie w niższej przedsprzedażowej cenie, wszystkich zainteresowanych odsyłam także na stronę Ulefone.

***

Mocno zainteresowało mnie spełnienie przez Armor 3T norm IP69K, oraz mil-STD-810G, dlatego też tak szybko jak to bedzie możliwe, mam zamiar wziąć ten model na warsztat. Jeśli macie pomysły jakim testom mam poddać go, to piszcie w komentarzach, w miarę możliwości najciekawsze propozycję postaram się zrealizować.

Telefony
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)