Blog (255)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (0)

Ulefone 3/3T- możliwości aparatu, oraz ujęcia z linii produkcyjnej

Strona główna@luqassUlefone 3/3T- możliwości aparatu, oraz ujęcia z linii produkcyjnej
03.11.2018 12:04

Ulefone Amror 3/3T to wytrzymały smartfon z certyfikatem ochrony nie tylko IP68, ale i IP69K. IP69K określany jest dla obszarów, gdzie potrzebna jest dodatkowa ochrona przed wysokim ciśnieniem i wysoką temperaturą. Armor 3 spełnia także wywodzący się z armii amerykańskiej, obejmujący serię testów, które mają sprawdzić wytrzymałość urządzeń w typowych warunkach ich pracy i transportu standard wojskowy MIL-STD-810G. Urządzenie zasilane jest z ogromnej baterii o pojemności 10300 mAh, jeśli zaś chodzi o aparaty, to model ten posiada tylny aparat fotograficzny marki SONY o rozdzielczości 21MP, oraz przedni 8MP. Ulefone naprawdę się stara zainteresować wszystkich swoimi produktami, często wypuszczając kolejne materiały promocyjne. Tym razem opublikowano dwa filmy. Pierwszy to materiał z próbkami możliwości aparatu:

Kamery w Ulefone Armor 3 jest w pełni wodoodporna, nagrania są naprawdę dobrej jakości, z niskim szumem. PDAF (etoda detekcji fazy ang. phase detection, to technologia stosowana w między innymi w lustrzankach) pomaga pomaga szybko i celnie złapać focus. Jeśli chodzi o aparat przedni, to ma on rozdzielczość 13 MP i dobrze nadaje się do selfie. Mam nadzieję, że wysyłka tego modelu wystartuje dość szybko, i będę mógł osobiście sprawdzić, jak spisuje się ten aparat w różnych warunkach, i środowiskach.

663729

Drugi film powinien zainteresować osoby które są ciekawe jak wygląda proces produkcji smartfonów w fabryce. Możemy na nim zobaczyć model Ulefone Armor 3 i 3T na linii produkcyjnej, gdzie przechodzi nie tylko kontrolę jakości, ale także niektóre testy wytrzymałościowe.

W ramach przypomnienia. Ulefone Armor 3/3T wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor, 4GB RAM, oraz 64GB pamięci wewnętrznej. Posiada 5.7 calowy ekran o proporcjach 18: 9 ze szkłem Corning Gorilla 5. Posiada czytnik linii papilarnych, oraz obsługuje odblokowanie twarzą. Całość działa pod kontrolą Androida 8.1.

663733

Uelfone Armor 3 jest obecnie w sprzedaży na na portalu Banggood w promocyjnej cenie cenie 259,99 $ (20$ mniej). Z kolei Ulefone Armor 3T wciąż jest dostępny w przedsprzedaży na Indiegogo w cenie 299,99 $. Po więcej informacji odsyłam na oficjalną stronę Ulefone, gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat także innych modeli.

Udostępnij:
bEEgkRdP