Blog (1)
Komentarze (0)
Recenzje (0)

eDarling – jakie opinie wzbudza ten portal randkowy?

Strona główna@mackleaneDarling – jakie opinie wzbudza ten portal randkowy?
02.11.2018 19:18

W dzisiejszych czasach często trudno znaleźć swojego życiowego partnera. Technologia i nauka dają jednak możliwość znalezienia drugiej połówki w sposób, który był niedostępny jeszcze kilkanaście lat temu. eDarling to zaś jeden z najpopularniejszych portali online pomagających znaleźć miłość swojego życia. Czy jest on jednak naprawdę skuteczny i jakie opinie panują na jego temat?

Co wyróżnia eDarling?

Portali randkowych online jest wiele, jednak liczne opinie wskazują na to, że eDarling można uznać za jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą stronę tego typu. Faktycznie eDarling pod wieloma względami wyróżnia się na plus. Warto zauważyć, że historia tego portalu sięga blisko 10 lat i jest on użytkowany przez miliony użytkowników z wielu krajów. Z pewnością eDarling ma dużą renomę i korzysta z niego wielu singli.

bDXYHxlz

Dużą zaletą tego portalu jest test osobowości, którego wyniki mają pomóc w dobraniu odpowiedniego partnera. eDarling podchodzi do tej sprawy w pełni profesjonalnie, a test nie jest tylko ciekawostką, lecz jest rzeczywiście realną pomocą. Został on bowiem przygotowany na podstawie badań naukowych. Jego wyniki pozwalają lepiej zrozumieć samego siebie, a także swoje zachowanie w związkach. Przede wszystkim jednak na podstawie testu dopasowywani są odpowiedni partnerzy, o podobnym światopoglądzie i podobnych życiowych wartościach.

Dopasowanie partnerów opiera się więc na zaawansowanym algorytmie. Brzmieć to może mało romantycznie, ale jak pokazują liczne opinie, jest to bardzo skuteczne. Algorytm ten połączył już naprawdę wielu ludzi. eDarling to bowiem portal przeznaczony dla ludzi, którzy szukają prawdziwej miłości i związku na całe życie. Osoby zainteresowane flirtami i przygodami powinny się więc zainteresować innymi stronami.

Pozytywne opinie dotyczące eDarling wzbudza także kodeks savoir-vivre. Nie jest on nazbyt restrykcyjny, jednak eliminuje zachowania niemile widziane przez użytkowników. Etykieta dotyczy między innymi dodawania stosownych zdjęć oraz kulturalnej komunikacji. Profile łamiące dobre obyczaje oraz użytkownicy spamujący, czy też oszukujący są usuwani. Co ważne, eDarling dba także o zaufanie oraz bezpieczeństwo swoich użytkowników. Mimo tego warto zachować odrobinę zdrowego rozsądku i w czasie korzystania z eDarling unikać podawania pierwszej lepszej osobie swoich szczegółowych danych osobowych.

Rejestracja, logowanie, użytkowanie – jak działa eDarling?

bDXYHxlF

Można powiedzieć, że eDarling to prosty w obsłudze portal społecznościowy. Rejestracja, logowanie i nawiązywanie znajomości to typowe czynności, które się na nim wykonuje. Obsługa eDarling nie powinna więc przysporzyć absolutnie żadnych trudności.

Na rejestrację trzeba jednak poświęcić trochę czasu. Podanie adresu e-mail, płci, imienia oraz utworzenie hasła zajmie chwilę ale przeprowadzenie testu osobowości eDarling może trochę potrwać.Test jest bowiem zaawansowanym narzędziem i składa się z licznych pytań. Na szczęście samo wypełnianie testu jest przyjemne, a sam test jest przygotowany ze szczyptą humoru. W czasie odpowiedzi na ponad 200 pojawiających się pytań warto być po prostu szczerym. Kłamstwo ma bowiem krótkie nogi a szczerość to jedna z najbardziej poszukiwanych cech u partnera.

Poza wypełnieniem testu osobowości ważne jest także uzupełnienie swojego profilu eDarling. Należy dodać swoje zdjęcie profilowe i wypełnić kilka pól dotyczących cech, zarówno własnych jak i tych pożądanych u partnera.

I wtedy można już zacząć użytkować eDarling, a portal automatycznie ukaże profile dopasowanych osób. Co ważne, nowe rekomendacje mogą się pojawiać praktycznie cały czas, logowanie na eDarling może więc stać się codzienną czynnością. Kiedy zaś jakiś profil wpadł użytkownikowi w oko, to może się z nim skontaktować. Platforma rozmów eDarling jest ładna, prosta i intuicyjna, dostępny jest także szeroki zestaw emotikon. Znaleźć można tam także wiele praktycznych porad dotyczących znajdowania partnerów oraz informacji o tematyce randkowej. Dobre opinie wzbudza także sprawnie działająca na iOS oraz Android aplikacja eDarling.

bDXYHxlG

Trzeba jednak pamiętać, że dostęp do wszystkich możliwości w zakresie przeglądania zdjęć innych użytkowników, komunikowania się, dostępu w wersji mobilnej itp. jest możliwy wyłącznie w płatnej wersji premium.

Jaki opinie panują na temat eDarling?

Portal randkowy eDarling wzbudza głównie pozytywne opinie. Zaawansowany poparty naukowymi badaniami test osobowości, wysoce skuteczny algorytm dopasowujący potencjalnych partnerów, sprawna aplikacja mobilna i wskazówki dotyczące etykiety właściwego zachowania to chyba największe zalety eDarling. W dodatku, w odróżnieniu od wielu innych portali tego typu, eDarling naprawdę stawia na znalezienie prawdziwej miłości i stworzenie związków, a nie zaś szukanie przygód. eDarling ma długą tradycję i międzynarodowe doświadczenie, a usługa, którą świadczy, jest w pełni profesjonalna. Proste logowanie, intuicyjny i ładny interfejs to zaś kolejne czynniki, na temat których także można znaleźć liczne pozytywne opinie. W zasadzie jedynym minusem tego serwisu jest konieczność wniesienia opłaty za aktywowanie członkostwa premium i możliwość czerpania pełnych korzyści z usług. Czy więc warto płacić za konto premium eDarling? Cóż, na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Z pewnością jednak płatne konto umożliwia dostęp do usług o wysokiej jakości, a ponoć miłość nie ma ceny.

Udostępnij:
bDXYHxmv