Blog (393)
Komentarze (5k)
Recenzje (0)

Zabawnej a nawet radosnej pomyłki Apple doświadczył pewien mieszkaniec Beverly Hills w Kalifornii ukrywający się pod pseudonimem Kimberlyk1018. Otóż człowiek ten postanowił zakupić iPhone'a 6 w ramach odnowy umowy z operatorem. Jakże wielkie musiało być jego zdziwienie, gdy po rozpakowaniu fabrycznie zafoliowanego pudełka zawierającego wszystkie elementy jakie się w nim znajdują i po uruchomieniu iPhone'a 6 okazało się, że to wersja prototypowa telefonu nie zawierająca nawet iOS 8 lecz deweloperska wersje oprogramowania do testów podzespołów. Telefon wyposażony jest także w czerwone złącze Lighnting, które ponoć używane jest właśnie w modelach testowych.

Telefon nie posiada numery fabrycznego ani świadectwa o dopuszczeniu go do użytkowania. Najprawdopodobńiej także nie będzie działał i choć Kimberlyk1018 nie sprawdzał tek możliwości, nie wyklucza że telefon może być sprawny.

530756

Przedsiębiorczy "pechowiec" postanowił sprzedać ów testowy model i wystawił go na eBay z oznaczeniem, że jeśli cena przekroczy 4000 USD wysyłka towaru będzie gratis na cały świat.

bEUElbYn

W chwili obecnej cena testowego iPhone'a wynosi 13700 USD.

Jak narazie nie wiadomo jak doszło do niefortunnej podmiany telefonu, a Apple nie odniosło sie do powyższych informacji. Nieoficjalnie mówi się, że Apple spróbuje odzyskać testowy egzemplarz, choć patrząc na osiągniętą cenę, Kimberly1018 raczej nie zgodzi się na zwykłą wymianę aparatu.

Komentarze (11)
bEUElbZj