Blog (171)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (2)

Blogerska trójka. Czy twój system nadaje się do poważnej pracy?

@MaXDemageBlogerska trójka. Czy twój system nadaje się do poważnej pracy?21.05.2020 14:26

Na blogach teraz tylko nudne wpisy, cóż, to pewnie na skutek zdarzeń z ostatnich tygodni - tych ostatnich wydarzeń. Więc ja jak co dzień, na główną bloga patrzę i ocieram łzy, tak jak i Ty. Lecz co to, otwieram twój wpis - i nie wierzę oczom. Czy jednak się rzeczy inaczej potoczą i w końcu przeczytam ciekawy wpis? Zjeżdżam w komentarze, ale twoje karki krzyczą: "stój!" Bo Twój system jest lepszy niż mój!

Wychodzi na to, że systemy dobrze znać możesz Ty jeden, bo wszyscy inni wpadli w biedę i się nie znają. Kernel główny, terminal, cały system twój - lepszy niż mój.

W serwerowniach i w mieszkaniach, twój system się wyłania. Kernel główny, terminal, cały system twój - lepsiejszy niż mój!

Od 20 lat, do tego maja, Maria swój system poznawała, nie przekroczy dziś jednak linii komentarzy pod Twym wpisem, nawet jak napisze coś sensownego - bo Twój system jest lepszy niż jej.

Józef miał trzy komputery, na każdym inny system równie dobry! Józef nawet jak wypowie się sensownie, nie uznasz go za dyskusji wartego - Twój system jest lepszy niż jego!

Systemy znać możesz Ty jeden, bo wiesz że wszyscy inni wpadli w biedę. Kernel główny, terminal, cały system twój - lepszy niż mój.

W serwerowniach i w mieszkaniach, twój system się wyłania. Kernel główny, terminal, cały system twój - lepsiejszy niż mój

Ja tam, po prawdzie, nie kocham innych systemów. Gdy mama mnie prosi, to jej jakiś zainstaluje. Na komputerze ojca ustawiam byle jaki system z pendrive'a tak jak prosiła.

Ale twój system jest lepszy niż mój! Naprawdę uważasz że Twój system jest lepszy niż mój!

Więc podsumujmy:

Co za piękny dzień dzisiaj nam wszystkim dano, pamiętać o wszystkich blogerach którzy są, po drugiej stronie stoją i ronią łzy bo ich system jest lepszy!

Tak jak i Ty!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)