Blog (171)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (2)

Maxiowy Kącik Recenzji - gadżet z HZ2012

Strona główna@MaXDemageMaxiowy Kącik Recenzji - gadżet z HZ2012
20.07.2012 18:57

Niesamowity, ponętny, odważny i jakoś tak przebojowy – ciężko uwierzyć, że aż tyle przymiotników można przykleić do tego niesamowitego gadżetu…

Czas na Maxiowy Kącik Recenzji

Tym razem powędrujemy do HotZlotowego plecaczka.

Spoglądając na różne blagi widać tendencje do recenzowania produktów opchniętych… podarowanych nam niezwykle hojnie przez sponsorów HZ2012. Wpisując się jakby w trend odnalazłem gadżet, którego na szczęście nikt jeszcze nie zrecenzował (niewiele ich zostało). Postanowiłem naprawić ten poważny błąd poniższą recenzją.

Niesamowity Pokrowiec GG

Po prostu – niesamowity. Spoglądając na jakość wykonania tegoż gadżetu nie mogę przestać się zachwycać. Materiał, krój, szyk, kolor, napis, wykończenie, smaczki, to wszystko jest na najwyższym – jakże odpowiednim do marki – poziomie. Metalowe wykończenia błyszczą w wieczornym słońcu romantycznie nas nastrajając do dalszego kontemplowania piękna tegoż pokrowca. Żółty kolor pobudza nas do działania, do akcji, do wyciągnięcia telefonu aby sprawdzić, która piękna zlotowiczka napisała do nas SMSa.

Pokrowiec! Zaiste.
Pokrowiec! Zaiste.

Jego rozmiary trudno określić wprost, gdyż materiał (ni to bawełna, ni to silikon) z którego wykonany jest ów gadżet jest na tyle rozciągliwy, iż można włożyć doń nawet moją mini paletkę smartfonową pod postacią htc Desire. Samsung Galaxy S III to może tam nie wejdzie, ale każdy telefon zwykły oraz większość smartów o przekątnej mniejszej niż 3,7 cala jakoś się umoszczą przytulnie w środku.

Długość żółtej jak słońce smyczy to niebagatelne 60cm. Co zresztą widać na dołączonym zdjęciu. w stanie spoczynku pokrowiec osiąga dosyć miniaturowe rozmiary, ale nie dajcie się zwieść - 120mm wysokości i 60mm szerokości mogą w rzeczywistości pomieścić wspominane wyżej cale. Emblemat ma spore rozmiary bo aż 35mm na 15mm. Średnica słonka wynosi natomiast jedynie 5mm. Wizualnie wydaje się większe.

Smycz!
Smycz!

Jedyną wadą jaką na siłę znalazłem jest brak wodoszczelności, ale kto by chciał zanurzać w wodzie tak niesamowitą poszewkę na smartfona.

Ponętny Pokrowiec GG

Po prostu – ponętny. Miziając powierzchnie prezentu od GG mamy niebywale przyjemne doznania. Tak, on po prostu jest przyjemny w dotyku. A do tego tak szykowny… metalowe wstawki, o których już wspominałem sprawiają, iż całe to „ubranko na telefon” jest wręcz seksowne.

Nanananananana...
Nanananananana...

Na dodatek ten niesamowity „ficzer” jakim jest odpięcie na krańcach sznurka to prawdopodobnie najlepszy wynalazek polskiej myśli technicznej. Dlaczego nigdy wcześniej nie widziałem tego, dlaczego dopiero teraz, dlaczego XXI wiek przynosi tak niesamowite rozwiązania? Tego nie jestem w stanie wam powiedzieć, ale ten plastikowy odpinacz jest genialny.

Kobiety na widok tak ponętnego pokrowca będą same wpadały w ramiona noszących go mężczyzn – a marka GG mówi coś więcej niż tylko komunikator. Przecież to styl, to klasa, to jest coś co wykracza poza pierwszą niechęć z powodu niewielkiej reklamy. Tylko prawdziwi oddani sprawie mężczyźni są w stanie przyznać się do korzystania nałogowego z tegoż programu.

A w drugą stronę? Ciężko było mi to sprawdzić, ale mogę przypuszczać, iż jest podobnie. Kobiety! noście więc ten pokrowiec, gdyż daje on znak dla przystojnych, bogatych i obdarzonych facetów, że wy jesteście najlepszymi kandydatkami na dziewczyny, które należy obdarować miłością, troską i diamentami. Tak, ten pokrowiec jest cholernie ponętny!

Odważny Pokrowiec GG

Po prostu – odważny. Bo wiecie, ja na ten przykład bałbym się nosić swój ważący sporo smartfon w innym pokrowcu. Materiały i sposób wykonania tego gadżetu wyzwalają w nas spokój o nasz najcenniejszy dorobek czyli savy Angry Birdsów w komórce. Nic się nie urwie, mimo wielu prób. Nic nie odleci – co najwyżej odepnie, ale plastikowy przyczep jest równie solidnie wykonany co reszta. Ciężko go zmusić do samoistnej rozłąki (udało mi się to dopiero za dwunastym razem, przy użyciu korkociągu i kota).

Ten błysk
Ten błysk

Przebojowy Pokrowiec GG

Po prostu – przebojowy. Gdy tańczysz, gdy jeździsz na rowerze, podrywasz kelnerki w barze, oddajesz książki w bibliotece, zamawiasz pizze przez telefon, czy nawet wtedy jak odbierasz mandat za złe parkowanie, żółty pokrowiec od GG jest w centrum uwagi wszystkich. Jego śmiały kolor i design zmusza wszystkich do patrzenia i podziwiania go. Każdemu kto nosi ten gadżet wszyscy inni będą zazdrościć – sprawdziłem to empirycznie podczas mojej wyprawy na Wrocławski Rynek. Wszyscy zazdrościli. Pytali:

Max skąd masz taki AMAZING! pokrowiec od GG
Wow, niesamowity pokrowiec.
Genialne rozwiązanie
Genialne rozwiązanie

Podsumowanie Pokrowca GG

Po prostu – Legendarny! Czy to deszcz, czy słota, czy susza, czy grad, czy śnieg, czy upał, czy kolejka, czy basen, czy biblioteka, czy korek na mieście! Lepszego pokrowca nie znajdziecie. Mogę go z lekką duszą polecić, jako najlepsza ochrona dla waszych smartfonów.

EDIT:

Z zaufanych źródeł wiem, iż SGS2 również zmieści się do pokrowca. Wyzwanie zostało podjęte!

1. Kindle

Kindle
Kindle

2. Damski portfel

Portfel - co uważniejsi zauważą podobieństwo do torby z wpisu o kindlu...
Portfel - co uważniejsi zauważą podobieństwo do torby z wpisu o kindlu...

PS. A tak bardziej serio, drodzy przyjaciele – nic się nie stanie jak poczekacie z waszymi na pewno wyśmienitymi recenzjami gadżetów z HZ kilka dni. Może było by to i nawet lepiej, gdybym mógł, używając waszych recek, powspominać Zlot w zimie. W skrócie: Nie róbcie nic na szybko. Nie warto.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)