Blog (44)
Komentarze (455)
Recenzje (0)
@MonczkinOffice 365. Doświadczenie nr. 1. Instalacja

Office 365. Doświadczenie nr. 1. Instalacja

17.06.2013 22:52, aktualizacja: 18.06.2013 07:46

Wrrrrr...., brrrrrr....., eeeee...... @#%$Y^

Gdzie jest instalator do pobrania? Gdzie można wprowadzić klucz? Na dobrychprogramach nie ma, w mailu od Redakcji też nie. Spryciule, mamy się pomęczyć :p

Pewnie będzie na stronach Microsoftu. Wszedłem.

Download? Pobierz? Nie ma.

Zobaczmy menu Produktu. Okej, jest "W domu", a tam "Wypróbuj teraz"... no w końcu. Ale nie... "Rozpocznij bezpłatny miesiąc" i "zobacz opcje zakupu"... Kicha. Do diaska, jak mam zrobić cokolwiek jak nie potrafię "zainstalować" programu ani wprowadzić klucza podarowanej do testów licencji ;(

No dobra. Skorzystajmy z pomocy technicznej. Aha, jestem w domu Pomoc w instalacji. Klik.

Czasami instalacja pakietu Office sprawia problem użytkownikom. Poniżej umieszczamy informacje, które mogą Ci pomóc w instalacji, a także listę typowych problemów i ich rozwiązań.
Jest Pobierz. Lokalizacje pobierania przy pierwszej konfiguracji. Czytamy, czytamy
Moja kopia pakietu Office była bez dysku
hura!!!!

Jeśli nie masz dysku, odwiedź witrynę www.office.com/setup w celu rozpoczęcia instalacji i korzystania z pakietu Office po raz pierwszy.

Idę sprawdzić jak tam moje włości w Mylands. Jutro sobie siądę i powalczymy dalej :)

P.S. Drogi Microsofcie. Skoro sami piszecie, że jest z tym problem, to dlaczego go nie rozwiążecie? Wystarczyłoby dodać w czytelnym miejscu "instaluj", przekierować do www.office.com/setup i po sprawie (lub w jakiś inny, nieskomplikowany sposób. W dzisiejszych czasach ludzie chcą szybko, na tacy). Dlaczego użyłem standardowych skojarzeń z tradycyjnymi programami - pobierz, instaluj? Bo dla przeciętnego użytkownika hasła usługa dostępowa, webowy, chmura, etc., są nie do końca zrozumiałe. To jest nowe, a klient został przez Was nauczony inaczej.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)