Blog (44)
Komentarze (455)
Recenzje (0)
@MonczkinSamsung HMX-W350 [test v.5]. Efekty i... Buka nadchodzi!

Samsung HMX-W350 [test v.5]. Efekty i... Buka nadchodzi!

19.03.2013 08:53

Witam. Dziś przedostatni wpis, ale zanim przejdę do meritum. Zauważyłem dwie niepokojące rzeczy:

1) Nastąpiła samoistna zmiana daty i godziny w urządzeniu (na 2012-04-21 03:23). Jest to o tyle dziwne, że takie sytuacje zdarzają się np. w przypadku resetu podczas odcięcia zasilania. Urządzenie podczas użytkowania samoistnie się nie wyłączyło, zawsze było naładowane.

2) Zmiana ustawień jakości nagrywanego filmu z HD na SD.

Nie wiem co było przyczyną i czy inni testerzy tej kamerki też zaobserwowali taki objaw, ale jest to trochę niepokojące. Niepokojące, bo znając mojego pecha do urządzeń zapowiada to...

456550

No dobra. Dziś 8 filmików obrazujących wbudowane efekty specjalne. Niestety informacje o użytych filtrach nie są dostępne - nie ma ich w opisie pliku (ani na urządzeniu ani w pliku zgranym na komputer - w tym poprzez aplikację Samsung Intelli-studio, która zainstalowała się ni z gruchy ni pietruchy po podłączeniu kamery do laptopa). Jeżeli gdzieś to można odczytać, to będę wdzięczny za informację.

Obraz wzorcowy z manuala. Ładne?

Nazwy i przykłady wbudowanych filtrów. (Rycina z instrukcji obsługi).
Nazwy i przykłady wbudowanych filtrów. (Rycina z instrukcji obsługi).

Zauważył ktoś nieścisłość między liczbą filtrów na obrazku a liczbą filmików opublikowanych filmików? Tak, filmików jest 8, bo efekt normal jest normalny ;)

Reasumując. Czy jest sens ich używania, skoro jakościowe są dość mizerne (w mojej ocenie oczywiście) a lepsze efekty można uzyskać w programach do edycji filmów?

Pozostałe wpisy

Samsung HMX-W350 [test v.1]. Pierwsze wrażenia Samsung HMX-W350 [test v.2]. Parametry techniczne Samsung HMX-W350 [test v.3]. Foty i filmy Samsung HMX-W350 [test v.4]. Menu

SprzętPoradniki
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)