Blog (9)
Komentarze (87)
Recenzje (0)

Powitanie

03.05.2013 19:22

Cześć. Jest to mój pierwszy wpis na blogu, więc będzie to krótkie przywitanie i parę słów na mój temat. Nie szukaj więc tutaj wartości merytorycznych :-P.

Mam na imię Norbert, a w Internecie posługuję się pseudonimem Norbitor. Mam 19 lat. Fanem informatyki jestem już od kilku dobrych lat, a stałym czytelnikiem dobrychprogramów od 2007 roku. Główną dziedziną, w której się odnajduję jest programowanie (póki co bardzo niezaawansowane) oraz bazy danych (tutaj dopiero się wkręcam). Aktualnie uczęszczam do trzeciej klasy technikum, klasy o profilu Technik Informatyk.

Z racji tego, że maj się zbliża, postanowiłem rozpocząć moją aktywność na blogu od relacji z moich praktyk zawodowych, które będę odbywał. Tego typu forma tekstu jest wam zapewne doskonale znana, chociażby poprzez świetną serię wpisów prowadzoną przez Shakiego81 pt. „Specjalista ds. teleinformatycznych”. Pewną nowością będzie to, że postanowiłem połączyć siły z kolegą, z którym będę odbywał te praktyki. Oznacza to, że wpisy będą stanowiły podgląd sytuacji z „dwóch par oczu”. Sama seria składać się będzie kilku części agregujących wydarzenia z dwóch, trzech dni (w zależności od ilości zdarzeń). Pierwszy odcinek już w najbliższy poniedziałek, zapewne w godzinach popołudniowych, bo tekst trzeba napisać, zredagować, przeczytać, poprawić, przeczytać i dopiero opublikować :-).

Mam nadzieję, że moja obecność tutaj na blogu będzie owocna. Tymczasem, miłego dnia!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)