Blog (2)
Komentarze (505)
Recenzje (0)

Przetestuj drukarkę Epsona i zgarnij jedną dla siebie!

Strona główna@o.zioPrzetestuj drukarkę Epsona i zgarnij jedną dla siebie!
31.10.2018 18:33

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kolejnej akcji blogowej, w której tym razem skupimy się na wielofunkcyjnych drukarkach. Naszym partnerem została firma Epson, która chętnie udostępni do testów trzy urządzenia z serii EcoTank ze stałym zasilaniem atramentem:

  • L3110 – drukującą do 33 stron na minutę,
  • L3151 – obsługującą WiFi Direct,
  • L7160 – stworzoną przede wszystkim z myślą o drukowaniu zdjęć.

Aby otrzymać wybrane przez siebie urządzenie do testów należy wykazać się przede wszystkim kreatywnością. Zgłoszenia z informacją o wybranym modelu drukarki należy wysyłać na adres testy@dobreprogramy.pl, przedstawiając w nich własne scenariusze testów. Urządzenia trafią do tych blogerów, których pomysły naszym zdaniem będą najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do końca dnia w niedzielę, 4 listopada 2018 roku.

663462

W kolejnym tygodniu sprzęty zostaną rozesłane do wytypowanych przez nas osób. Od tego momentu będą one miały trzy tygodnie na ich testowanie i publikowanie wpisów lub serii wpisów na swoich blogach. Najciekawsze wpisy będą promowane na profilu blogowym firmy Epson.

bEabuFDX

Rozstrzygnięcia zabawy należy się spodziewać w pierwszym tygodniu grudnia. Na autora najciekawszej recenzji będzie czekał prezent ufundowany przez firmę Epson, z którym na tym etapie będzie już dobrze zaznajomiony – testowana drukarka będzie mogła u niego zostać na stałe. Najciekawsza recenzja zostanie wybrana przez redakcję. Pod uwagę będziemy brać jej jakość i wartość merytoryczną oraz docenimy innowacyjne pomysły na test.

Jak zwykle do akcji zapraszamy wszystkich blogerów, niezależnie od ich stażu. Czekamy na zgłoszenia i życzymy powodzenia!

Udostępnij:
bEabuFET