Blog (62)
Komentarze (4.3k)
Recenzje (0)
@przemo_liO Androidzie, jego wyglądzie i różnych punktach widzenia.

O Androidzie, jego wyglądzie i różnych punktach widzenia.

16.06.2010 17:24

Z Firmy Google płyną sygnały, że przy następnym wydaniu zespół odpowiedzialny za tworzenie Androida skupi się na dużych zmianach w wyglądzie.

368133

Do takich wiadomości udało się dotrzeć serwisowy TechCrunch. Obecnie Google prowadzi otwartą politykę udostępniania każdego API (sposobu na wykorzystanie możliwości systemu i telefonu przez inne programy) dla każdego twórcy. Więc każdy ma takie same możliwości. W połączeniu z małymi zmianami w wyglądzie Androida od jego wczesnych wersji owocowało to przeróżnymi nakładkami na wygląd systemu. Które jednak nie zawsze są warte spadku wydajności jaki powodują. Dlatego zespół chce wprowadzić liczne ulepszenia w wyglądzie androida, tak aby takie nakładki stracą sens bytu.

Zmiany te planowane są na następne wydanie Androida. Przy okazji Google chce w ten sposób lepiej konkurować z iOS4 Apple.

PS tak to jest riposta do newsa jaki się pojawił a aktualnościach DP. Po przeczytaniu źródeł na które się powołujemy, sami oceńcie, który tekst jest bardziej obiektywny.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)