Blog (3)
Komentarze (639)
Recenzje (1)

Odtwarzacz mp3

Strona główna@Robert99zxcvOdtwarzacz mp3
17.09.2020 12:04
710066

Odtwarzacz mp3 HYUNDAI MPC501GB8FMB 8GB Czarny

to bardzo dobry produkt i mogę go polecić ale powinieneś wiedzieć o nim kilka rzeczy.

bEBZBkxz

Zacznę od tego że jest to odtwarzacz trudny w obsłudze na start i wymaga nauki (pomaga instrukcja) to też nie nadaje się dla dzieci, tutaj nie ma systemu Android i trzeba się przyzwyczaić. Dla ciebie może być prosto dla dziecka poniżej 12 lat już nie .

Druga sprawa to, to że producent dostarcza dla ciebie oprogramowanie do konwertowania filmów dzięki któremu zmienisz wideo i dostosujesz je do odtwarzania na mp3 ( bez tego się inaczej nie da ) , oprogramowanie znajduje się na urządzeniu i uzyskasz do niego dostęp po podłączeniu do swojego komputera gdy to zrobisz wykonaj kopię całego folderu na przykład na pendrive gdyż przyda Ci się bo jest to drogie oprogramowanie (ty masz za darmo)

Odtwarzacz obsługuje obrazy wielkości znaczka pocztowego (chyba 160X120)

Odtwarzacz obsługuje pliki tekstowe w formacie " .txt " takie pliki uzyskasz w (najprostszym) notatniku Windows ale tekst nie może zawierać polskich znaków ( jak: ó,ź,ż,ś,ę,ć ) , istnieje w internecie specjalna strona internetowa do usuwania polskich znaków (google)

bEBZBkxF

Jeśli nie masz skąd pobrać muzyki w .mp3 bo jesteś biednym człowiekiem to polecam program " 3D Youtube Downloader - 3DYD "

710074

W zestawie z urządzeniem dostajemy kabelek do ładowania bez kostki, słuchawki i instrukcję

mp3-ka jest wykonana elegancko z frontowej strony bo z tyłu są brzydkie napisy których nie da się zdrapać. W dotyku jest przyjemna

bEBZBkxG

Funkcje to : radio, odtwarzacz mp3, odtwarzacz obrazów, odtwarzacz filmów, odtwarzacz plików textowych

Reasumując mp3 HYUNDAI to sprzęt który mogę polecić ludziom starej daty którym nie straszna technologia oraz innym informatykom. Ja jestem zadowolony i polecam serdecznie bo warto, to są śmiesznie małe pieniądze jak za takie urządzenie

710079
710080
710081
bEBZBkyv