Blog (359)
Komentarze (10k)
Recenzje (37)

Dwie plotki na temat nowego Windowsa

@Shaki81Dwie plotki na temat nowego Windowsa22.09.2014 03:51

Jak wszystkim wiadomo testowa wersja Windowsa 9 (Technical Preview) ma się pojawić 30 września podczas konferencji Microsoftu w San Francisco. Póki co nie jest to oficjalna data potwierdzona przez Microsoft, ale wszelkie plotki i domysły wskazują właśnie tą datę jako najprawdopodobniejszą.

Czy tak będzie wyglądało upragnione Menu start?
Czy tak będzie wyglądało upragnione Menu start?

Jednakże w piątek pojawiła się plotka, że jednak data wypuszczenia Windowsa 9 w wersji Technical Preview może być opóźniona o kilka dni i wszyscy czekający będą musieli się uzbroić w cierpliwość. Jednakże okazuje się, że to tylko plotka, która nie została potwierdzona przez żadne oficjalne źródła. Możliwe więc, ze ktoś sobie wyssał tą informację z palca.

Windows 8.2?

To juz raczej na pewno informacja wyssana z palca
To juz raczej na pewno informacja wyssana z palca

Jeszcze przed pierwszymi zapowiedziami Windowsa 9 w sieci pojawiły się plotki , że Windows 8.2 (Windows 8 update 2) ujrzy światło dzienne. Jednakże jakiś czas temu Microsoft ogłosił powrót do małych wtorkowych aktualizacji, w których zostaną przesłane wszystkie potrzebne aktualizacje. Wystarczy jednak chwilę poklikać po anglojęzycznych stronach dotyczących IT co chwila pojawią się plotka jakoby jednak Windows 8.2 miał sie pojawić jeszcze w tym roku. Microsoft nigdy oficjalnie nie zaprzeczył pojawieniu się Windowsa 8.2 a więc kto wie. Może coś z tego będzie. Pożyjemy, zobaczymy.

News powstał na podstawie:

Pozostaje jeszcze tylko dodać spis treści mojego blogowania i na dziś chyba wystarczy:)

Windows
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)