Blog (359)
Komentarze (10k)
Recenzje (37)

HotZlot 2013 po mojemu

@Shaki81HotZlot 2013 po mojemu26.08.2013 14:57

Czas zasuwa jak szalony. Wydaje się, że dopiero co wróciłem z Kliczkowa, a tu już prawie miesiąc minął. Nie pozostaje teraz nic jak tylko trochę powspominać czekając na kolejny Zlot w przyszłym roku. Z roku na rok redakcja przechodzi sama siebie organizując co raz lepszy ewent. Zastanawiam się co wymyślą w przyszłym roku, bo Kliczków będzie bardzo trudno przebić.

Sam zamek w Kliczkowie prezentuje się rewelacyjnie.

477168

A wiec może po kolei. Rejestracja jak zwykle przebiegła sprawnie i bezproblemowo i jak co roku honory "głównego rejestratora" pełnił Gutek wraz z bardzo sympatyczną pomocą.

477170

W skład zestawu powitalnego oprócz mnóstwa gadżetów wchodziła rewelacyjna kurtka dobrychprogramów.

477172

Pierwszego dnia redakcja zafundowała nam tylko dwie sesje, obie oczywiście bardzo dobre, tylko jak dla mnie trochę za krótkie i pozostał pewien niedosyt. Wieczorem redakcja zafundowała nam zabawę w Geocaching, podczas której uczestnicy HZ bawili się pysznie.

477174

Niektórzy jednak woleli rozmowy przy złocistym zamiast zmagać się z pytaniami i komarami.

477176

Kolejny dzień przyniósł nam kolejne sesje, tym razem Microsoftu i zaś (przynajmniej jak dla mnie) mały niedosyt, bo sesje były tylko dwie. Po sesjach oczywiście "musiało nastąpić" grupowe zdjęcie wszystkich (no prawie) uczestników zlotu.

106619
106620

W zeszłym roku rozgrywki siatkówki były strzałem w dziesiątkę, a wiec i w tym roku HotZlot bez turnieju nie mógł się odbyć.

477182

No i sobotni wieczór nie byłby sobotnim wieczorem bez losowania nagród przez Qbab'a, który jak co roku jest rewelacyjnym mistrzem ceremonii losowania.

477184

Gwoździem sobotniej imprezy integracyjnej był koncert zespołu Mescalero, który był po prostu rewelacyjny.

477186

Na koniec już bez zbędnego komentarza cztery fotki, które dobrze obrazują czym jest HotZlot :)

477188
477189
477190
477191

W niedzielę koło południa dla części z nas HotZlot się zakończył. Większość z nas została jednak jeszcze jeden dzień na pobyt rozszerzony. W dodatkowy dzień nie mogło oczywiście zabraknąć lightinig talks, których w tym roku było sporo. Aby nikogo nie pominąć nie będę wymieniał wszystkich naszych prelegentów. Wieczorem (jak co roku zresztą) odbyła się dyskusja z redakcją na temat przyszłości portalu. Ostatni wytrzymali do 5 rano.

Hm. W tym roku zastanawiałem się do czego można by się przyczepić i jak zwykle nie znalazłem nic. Jako podsumowanie mógłbym zacytować kawałek wpisu Pangrysa z przed 2 lat - "Jak dla mnie redakcja mogłaby rozdawać jeno koszulki, organizować HotZloty w stodole a i tak chętnie stawię się na każdym kolejnym spotkaniu."

Oczywiście chciałbym podziękować kolejny raz redakcji i sponsorom za zorganizowanie tak wspaniałego spotkania. Oczywiście dziękuje również uczestnikom za wspaniałą atmosferę i możliwość dyskusji przy małym złocistym.

PS. Wykorzystałem zdjęcia różnych uczestników zlotu. Mam nadzieje, że żaden z autorów nie ma nic przeciwko wykorzystaniu jego zdjęcia:)

Spis treści całości mojego blogowania znajduje się tutaj.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)