Blog (359)
Komentarze (10k)
Recenzje (37)

HotZlot 2015 z Fibaro

@Shaki81HotZlot 2015 z Fibaro15.07.2015 20:50

Poznańskiej firmy Fibaro nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jeśli są jednak osoby, które nie słyszały nigdy o tej firmie to zapraszam na ich stronę, gdzie jest opisane czym ta firma się zajmuje. W dużym skrócie zajmują się oni szeroko pojętym zagadnieniem inteligentnego domu. Ale ja chciałem kilka słów trochę inaczej o Fibaro, bo ich oferta jest dobrze opisana na ich stronie internetowej.

560056

W zeszłym roku

W zeszłym roku firma Fibaro była jednym ze sponsorów HotZlotu. Przedstawiciele tej firmy mieli prawie godzinną prezentację, której większość z Nas wysłuchała z zapartym tchem. Rzeczy o których wówczas opowiadano wydawały się genialne w swojej prostocie.

Dzięki wygranemu konkursowi gry w Mario DjLeo stworzył dwa wpisy (pierwszy i drugi ), w których zawarł opowieść o konkursie jak i samym zestawie Fibaro jaki udało mu się wygrać.

A w tym roku

No ale to było w zeszłym roku. W tym roku firma Fibaro została jednym z dwóch głównych sponsorów zlotu. Obiecano nam od tej firmy atrakcji bez liku i rzeczywiście nikt nie przesadził, bo to co zrobiło Fibaro przeszło chyba wszelkie oczekiwania.

Już przy wejściu na dziedziniec Zamku na Skale naszym oczom "ukazało" się kilka stoisk multimedialnych Fibaro, gdzie można było dowiedzieć się co nieco o produktach producenta.

560064

Na pierwszym piętrze obok sali wykładowej Fibaro urządziło dodatkową wystawę swoich produktów, gdzie cały czas był ktoś z Fibaro chętny do długich i ciekawych dyskusji o sprzęcie producenta nie tylko.

126767
126768

Jednym z pierwszych wykładów była również prelekcja Krystiana z Firbaro, słabsza niż w zeszłym roku, ale i tak z przyjemnością jej wysłuchałem.

Niestety nie posiadam nagrania  prelekcji z tego roku
Niestety nie posiadam nagrania prelekcji z tego roku

AAA był bym zapomniał. Fibaro zorganizowało turniej gry na automatach. W tym celu na dziedzińcu pojawił się dwa automaty z kultowymi grami (zastrzelcie, nie pamiętam ni jednego nie drugiego tytułu). Automaty te były dość mocno oblegane. Ja pierwszy raz dopchałem się do nich dopiero w sobotę po południu:).

560072

No i oczywiście Fibaro zasponsorowało nam piwo na sobotniej imprezie integracyjnej, a że tym piwem był Grimbergen to dla Fibaro należy się szczególne podziękowanie.

Dziękuję

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować firmie Fibaro za pomoc w zorganizowaniu tegorocznego HotZlotu i przygotowaniu wystaw i możliwości porozmawiania o rozwiązaniach firmy. Dziękuję. Kronikarskim obowiązkiem pozostaje tylko podrzucić link do spisu treści mojego blogowania

Sprzęt
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)