Blog (359)
Komentarze (10k)
Recenzje (37)

Kanały YouTube, które mnie zainteresowały, cz.5 i ostatnia

@Shaki81Kanały YouTube, które mnie zainteresowały, cz.5 i ostatnia21.11.2016 23:31

Na początku tego opisu kolejnych YouTuberów chciałbym podziękować za wszystkie komentarze po pod poprzednim wpisem, odkryłem kilka ciekawych kanałów, które przeglądam z ciekawością. Jeszcze raz dzięki.Dziś chciałbym przedstawić jeszcze kilka kanałów, które subskrybuje i są, no powiedzmy tematyki różnej. Oczywiście proszę o Wasze komentarze bo odkrywam YouTube na nowo:)

#1 - Arthur tussik

Na początek chciałbym Wam polecić kanał genialnego litewskiego blacharza. Filmy na Tym kanale pokazują jak wygląda profesjonalna naprawa powypadkowych samochodów. Nie jest to jakaś chałupnicza robota tylko w niektórych przypadkach mistrzostwo a nie blacharstwo. Jednakże wydaje mi się, że niektóre z samochodów tam naprawianych powinno być zezłomowane a nie naprawiane. Na pewno polecę dla każdego Mechanika i blacharza.

Na dzień dzisiejszy kanał ma lekko ponad 45 tyś subskrybentów przy oglądalności zawartych tam filmików na poziomie lekko ponad 10 milionów wyświetleń. [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=9ZwvVA6s6lI]

#2 - klub125p

Pozostając w tematyce motoryzacyjnej chciałbym polecić kanał klub125p, gdzie różni ludzie opowiadają o swojej miłości do dużego fiata. Widać, że kanał rozpoczął swoją działalność ponad 2 lata, jednakże dopiero ostatnie 3 miesiące to wysyp wielu dobrych filmów Kanał niestety jest relatywnie młody i zainteresuje tylko garstkę ludzi, dlatego też klub125p może się pochwalić tylko 45 subskrypcjami i 10 tyś wyświetleń.

#3 - MrGear

Zostawiając tematykę motoryzacyjną, jeśli masz w sobie żyłkę MacGyvera to na pewno zainteresuje Cię moja kolejna subskrypcja a mianowicie MrGear. Kanał ten oferuje szereg krótkich filmików ukazujących proste sztuczki ułatwiające codzienne czynności. Nieśmiertelne zapałki są jednym z przewodnich przedmiotów używanych na tym kanale. Kanał ma prawie 3 miliony subskrybentów (ludzie jak ja nienawidzę tego słowa) i prawie 150 milionów odsłon swoich produkcji.

#4 - Autostopem Na Koniec Świata

Pomysł na kanał prosty jak drut - Biorę 200 złotych w kieszeń zakładam plecak na plecy i wyruszam w podróż autostopem, ale taka podroż po Polsce to nic nadzwyczajnego, a więc autor tego kanału postanowił, że odwiedzi Azję, co udało mu się kilkukrotnie. Najlepszym opisem kanału jest opis jaki znajduje się na stronie tego kanału - "Kanał poświęcony szlajaniu się po świecie praktycznie bez pieniędzy i na krzywy ryj. Wszystkie wyprawy mają charakter podróżniczo-survivalowo-antropologiczny. To co wyróżnia je spośród wszelkiej maści popularnych materiałów o charakterze podróżniczym jest sposób narracji, pozwalający spojrzeć "od kuchni" na zamieszkującą dany kraj społeczność. Połączenie autostopu i survivalu, oraz fakt podróżowania praktycznie bez jedzenia i pieniędzy, dodaje prezentowanym przygodom niecodziennego charakteru." Polecam na długie zimowe wieczory:)

Kanał co prawda bardzo ciekawy, ale zdobył większego rozgłosu bo lekko ponad 120 tys subskrybentów i niecałe 20 milionów wyświetleń filmów to niezbyt dobry wynik.

#5 - ZAMINUTOWANI

Ostatnia propozycja na dziś i całej serii to kanał ZAMINUTOWANI, w którym autorzy kanału 5 sposobów na przedstawiają krótkie filmiki z ciekawostkami dnia codziennego. Jeśli chcesz garść wiedzy w pigułce to jet to pozycja jak najbardziej godna polecania.

Kanał co prawda młody, ale już zdążył się zadomowić w polskim YT , bo w niecałe 3 miesiące zdążyli "uzbierać" prawie 135 tyś subskrybentów, którzy obejrzeli ich produkcje ponad 3,7 miliona razy

----- Jeszcze spis treści mojego bloga (wiem, wiem ta regułka zaczyna być nudna:)) i zapraszam do moich wpisów. Polecam szczególnie ten wpis, gdzie opisałem jak poprawnie formatować wpisy na blogu, bo niektóre pomimo świetnej treści formatowanie mają niepoprawne. Ponadto polecam ten wpis na forum gdzie Semtex opisał jak wrzucać grafikę na naszego bloga. Informuję także, że wszystkie grafiki, użyte w wpisie są mojego autorstwa lub są dostępne w otwartej licencji lub są pobrane z oficjalnych stron podmiotów, o których wspominałem we wpisie. Pozdrawiam Shaki81

InternetHobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)