Blog (359)
Komentarze (10k)
Recenzje (37)

Kolejne pół roku blogowania za mną

@Shaki81Kolejne pół roku blogowania za mną23.08.2016 01:14

Co prawda dziś chciałem wrzucić małe podsumowanie minionego HotZlotu, ale jakoś tak wyszło, że nic mi z tego nie wyszło:). Pierwszy dzień w pracy po urlopie był dla mnie zabójczy i z niczym się nie wyrabiam:). No, ale dziś również nie będzie nic na temat specjalisty, bo to nie temat na wakacje:). Dziś chciałbym w kilku słowach podsumować kolejne półrocze mojego blogowania, bo to już minęło prawie 6 miesięcy od mojego ostatniego podsumowania. Zajrzyjmy wiec co ja tam napisałem:)

601533

Specjalista

Dla wielu z Was mój blog kojarzy się właśnie ze specjalistą ds. teleinformatycznych, a więc gdzieś na początku roku napisałem coś o kolejnej mojej walce z ogólnopolskim dostawcą Internetu, którą pozornie wygrałem:). Później napisałem kilka słów ogólnie o tym, co działo się u mnie w pracy. Kolejny miesiąc specjalisty to dwa wpisy (pierwszy i drugi ) o Windowsie XP, który jak się okazuje jeszcze żyje i ma się dobrze. Kolejne dwa wpisy (pierwszy i drugi ), przy okazji ostatnie w tym półroczu, to zaś ogólny opis tego co robię w pracy. Tym razem wybrałem sobie na tapetę tydzień, po którym mało nie oszalałem.

Inne serie

Co prawda mam jeszcze kilka serii, które staram się prowadzić regularnie. Niestety w tym półroczu nie udała mi się ta sztuka. Blogger od kuchni doczekał się tylko jednego wpisu, a mianowicie wywiadu z użytkownikiem wielkipiec. Kanały YouTube, które mnie zainteresowały to również tylko jeden wpis. Kolejna seria zapoczątkowana w styczniu tego roku to retro, niestety i tym razem pojawił się tylko jeden wpis, a mianowicie co nieco o kasecie magnetycznej. Nową serią, któą zapczątkowałem niedawno są "Informatycy na wesoło", czyli zbiór znanych i lubianych dowcipów o sferze IT. Do tej pory pojawiły się czterywpisy z tej serii (pierwszy, drugi, trzeci, czwarty ) i na pewno pojawią się kolejne, bo temat co prawda oklepany, ale w dalszym ciągu na topie.

Inne wpisy

Na koniec zostawiłem sobie wpisy "wolne" tj. takie których do żadnej z powyższych serii zaliczyć nie mogę a pojawiły się w ostatnim półroczu i było ich sporo. Na pierwszy ogień poszła 3 część spisu serwisów, które mogłyby ewentualnie być alternatywą dla Allegro. Kolejny wpis to drugi zbór kwiatków wśród komentarzy jakie otrzymałem pod moimi wpisami. Na pewno kiedyś pojawi się kolejna część:). Jakoś na początku mojego blogowania powstał wpis o moim poszukiwaniu pracy. To było jakieś 5 lat temu i po tym wpisie widać, że na rynku pracy niewiele się zmieniło. Gdzieś tam po drodze trafił do mnie do naprawy Acer, którego musiałem rozebrać w drobny mak aby go naprawić. Coś mnie wzięło na historię i przypomniałem naszym czytelnikom historię pirata i papugi, którzy gdzieś tam na łamach naszego portalu gościli przez jakiś czas. Kolejny wpis to małe przechwalanie się:) Dobiłem do 300 wpisu na naszym blogu i stałem się najbardziej "płodnym" blogerem na naszym poletku blogowym. Dalsze wpisy to kilka "sprzętowych wpisów", a mianowicie przenośny dysk twardy, rozważania wyższości stacjonarki nad laptopem oraz kilka słów na temat światłowodów. W międzyczasie próbowałem (z sukcesem) przenieść dysk fizyczny na wirtualny. Na koniec pojawiły się dwa wpisy o HotZlocie (prawdy i inwokacja ) i to by było na tyle jeśli chodzi o to półrocze.

Wielkie dzięki za czytanie i komentowanie moich wpisów.

No i coś na koniec

Na koniec zawsze wrzucam kilka suchych faktów odnośnie mojego bloga tym razem nie będzie inaczej a wiec w tym półroczu wyglądało tak:

  • Ilość wpisów – 25 (tym razem słabiej niż poprzednio)
  • Ilość komentarzy (ogółem) – 651 (ponad 150 więcej niż poprzednio - dzięki)
  • Średnia ilość komentarzy dla wpisów – 26 (to i średnia o wiele lepsza)
  • Ilość wyświetleń (ogółem) – 76857 (prawie tyle samo co ostatnio)
  • Średnia ilość wyświetleń dla wpisów – 3074 (no i kolejny lepszy wynik)
  • Jeden wpis osiągnął ponad 11000 wyświetleń - Dzięki
  • Na 35 opublikowanych wpisów 22 pojawiło się na stronie głównej bloga
Hobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)