Blog (359)
Komentarze (15.4k)
Recenzje (37)

Co pól roku piszę krótkie podsumowanie mojego blogowanie. Tym razem jakoś mi to wyleciało z głowy i takie podsumowanie nie powstało, no ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Zapraszam się do kolejnego (dwunastego już) podsumowania półrocznego blogowania na dobrychprogramach.

607854

Specjalista

Kto to jest specjalista to chyba już nie muszę nikomu tłumaczyć, ale jeśli jest jeszcze ktoś kto nie zna perypetii szpitalnego informatyka to z przyjemnością zapraszam na mojego bloga, gdzie znajduje się prawie 80 części mojej nierównej walki z systemem. A w tym półroczu pojawiło się 6 wpisów z tej serii i każdy z nich cieszył się sporym zainteresowaniem. Na początek stworzyłem dwa (pierwszy i drugi ) wpisy o mojej współpracy z lekarzami POZ, oj ciężki to kawałek chleba, ciężki. Kolejny wpis to kilka słów o nowym pracowniku działu IT mojego szpitala. Pod koniec roku miałem poważna awarię zasilania w szpitalu. Był więc czas na zoptymalizowanie ustawienia serwerów pod kątem zapotrzebowania na energię elektryczną. Z nowym rokiem wrzuciłem podsumowanie pracy za rok 2016. A w ostatnim wpisie napisałem o kilku sprawach bez wyraźnego tematu przewodniego.

Inne serie

Wraz końcem roku chciałem zakończyć kilka krótszych serii na moim blogu i tak Informatycy na wesoło doczekały się jeszcze dwóch wpisów (pierwszy i drugi ) i tak samo opisy kanałów YT (raz i dwa ), które mnie interesują. Przez cały 2015 rok pisałem o Amidze i w zeszłym roku niejako kończąc chciałem napisać coś o systemie operacyjnym tego komputera. Temat zacząłem fajnie i ... nie skończyłem. Dwie kolejne części rodzą się w bólach i pewnie kiedyś powstaną:) Rozpocząłem też nową serię wpisów o firmie Lenovo (wpis pierwszy i wpis drugi ), niestety idzie mi to dość opornie a informacji o tej korporacji jest jak na lekarstwo, ale spokojnie, coś się jeszcze w tym temacie urodzi. Na koniec została jeszcze seria o moich zmaganiach i testowaniach sprzętu komputerowego. W ramach tej serii pojawiły się trzy wpisy a mianowicie recenzja smartfona Kiano Elegance 5.0 oraz krótka recka tabletu YOGA Tab 3 Pro. Na koniec jeszcze pojawił się wpis o ciekawych znaleziskach wewnątrz obudowy komputera. W ramach corocznego testowania przeglądarek i w tym roku coś już napisałem a mianowicie 3 odsłonę tego tematu i zaś wyniki były... nie do końca przewidywalne.

Inne wpisy

Oczywiście jak zwykle pojawiło się kilka tzw tematów wolnych, czyli pisałem o wszystkim i niczym. Na początek pojawiło się podsumowanie zeszłorocznego HotZlotu (część pierwsza i druga ), który był świetny. Swoją drogą coś w tym roku cisza o kolejnym HZ. No, ale to może jeszcze za wcześnie. Kolejnym tematem, który pojawił się na moim blogu był Linux a konkretniej moje dywagacje na temat wykorzystania Linuxa w biznesie. Wpis wyszedł ciekawy a dyskusja pod nim jeszcze lepsza - Dzięki. Gdzieś w połowie września przyszedł mi do głowy pomysł aby opisać trochę podstaw obsługi komputera, ale niestety tematyka taka się nie przyjęła i ciągu dalszego nie było. Kolejny wpis nie będący kontynuacją żadnej z powyższych serii to życzenia noworoczne w wierszowanej formie. Rok zakończyłem przedstawieniem kilku niestandardowych obudów komputerowych. Pierwszy wpis w nowym roku to standardowo, na bieżąco aktualizowany spis treści mojej twórczości.

No i coś na koniec

Na koniec zawsze wrzucam kilka suchych faktów odnośnie mojego bloga tym razem nie będzie inaczej a więc w tym półroczu wyglądało tak:

bEUtMNUD

Ilość wpisów – 23 Ilość komentarzy (ogółem) –444 Średnia ilość komentarzy dla wpisów – 19 Ilość wyświetleń (ogółem) – 96637 Średnia ilość wyświetleń dla wpisów – 4201 Jeden wpis osiągnął prawie 25000 wyświetleń - Wielkie dzięki Na 23 opublikowane wpisy 18 pojawiło się na stronie głównej bloga

Wielkie dzięki za czytanie i komentowanie moich wpisów.

----- Na koniec oczywiście spis treści mojego bloga i zapraszam do moich wpisów. Polecam szczególnie ten wpis, gdzie opisałem poprawne formatowanie wpisów na blogu, bo niektóre pomimo świetnej treści formatowanie mają niepoprawne. Ponadto polecam ten wpis na forum gdzie Semtex opisał jak umieszczać grafikę na blogu. Informuję także, że wszystkie grafiki, użyte w wpisach są mojego autorstwa lub są dostępne w otwartej licencji lub są pobrane z oficjalnych stron podmiotów, o których wspominałem we wpisie. Pozdrawiam Shaki81

Komentarze (10)
bEUtMNVz