Blog (14)
Komentarze (72)
Recenzje (1)

Jak w humorystyczny sposób ożywić swojego smartfona z Androidem

Strona główna@Tomaszek19914Jak w humorystyczny sposób ożywić swojego smartfona z Androidem
06.05.2014 17:03

Przeglądając ostatnio Sklep z aplikacjami mobilnymi od Google'a moją uwagę zwróciła wysoko oceniana aplikacja/ widget pod tytułem Grumpy Weather Widget. Ocena 4 na 5 oraz wiele pozytywnych komentarzy przekonały mnie do zainstalowania apki na telefonie oraz małego testu jej funkcji.

515834

Zaraz po instalacji aplikacja prosi Nas o szybki setup, gdzie wybieramy rodzaje skórek, przycisków oraz częstotliwości odświeżania , a następnie możemy dodać widget do naszego ekranu głównego.

bEadqFTr

Po starcie aplikacji ujrzymy taki lub podobny temat:

115604
115605

Jedyną funkcją, która odróżnia Grumpy Weather od setek tysięcy innych tego typu aplikacji to humorystyczne podejście twórców do tematu pokazywania informacji o pogodzie. W której innej aplikacji ktoś klnie, narzeka lub w inny sposób okazuje swe niezadowolenia bądź zadowolenie z obecnej sytuacji pogodowej ? Ja się osobiście z aplikacją podobną do Grumpy WW nie spotkałem. Dlatego, jeżeli jesteście zainteresowani odrobiną pieprzu w swoim smartphonie to polecam omawianą aplikację.

Strona autora

bEadqFTx

Pozostaje mi jedynie wspomnieć o tym, ile to kosztuje. Sama aplikacja nie kosztuje nic jednak dodatkowe opcje takie jak nowe ikony czy lepsze teksty kosztuję po 1$.

115606
115607
515846

Na zakończenie link do aplikacji : Grumpy Weather Widget oraz przykładowe komentarze ze strony Google Play:

bEadqFTy
Świetna, lecz podejście autora.. Aplikacja świetna i moim zdaniem nawet lepsza niż FWeather, niestety za podejście autora odejmuje 3 gwiazdki. Jak aplikacja stworzona przez polaka może nie być po polsku? To zwykłe plucie nam w twarz..

great widget would be 5 stars if it kept showing last known weather after turning off wi-fi

bEadqFUn