Blog (14)
Komentarze (72)
Recenzje (1)

Tomek a software, czyli pierwszy kontakt z Unreal Engine Tech Demos

Strona główna@Tomaszek19914Tomek a software, czyli pierwszy kontakt z Unreal Engine Tech Demos
29.04.2014 22:39

Cześć

W kolejnym moim wpisie chciałbym pokazać jak prezentuje się nowy silnik graficzny Unreal.

Po pobraniu serii dem postanowiłem stworzyć kilkominutowy pokaz tego jak prezentuje się nowa technologia firmy Epic.

Jeżeli chodzi o same efekty to światłocienie w nowym silniku graficznym robią całkiem duże wrażenie. Także tekstury w niektórych poziomach są naprawdę bardzo dobrej jakości. Niestety, jest to tylko seria dem, a więc nie uświadczymy wszystkich wodotrysków jakie przeniesie nam pełna wersja silnika firmy Epic. Dodatkowo sam silnik jest bardzo okrojony w porównaniu do tych, które pokazywane były podczas targów E3, czy też innych imprez gamingoych.

115349
115350

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie demo strzelanki sieciowej zbudowanej na nowym Unrealu. Demo to przekonało mnie do siebie nie jakością wykonania, a tym, że zostało stworzone w pierwszej kolejności oraz tym, że działa. Na filmie niestety grałem z botami ( w dodatku przegrywałem :P), ale zaraz po pobraniu udało mi się połączyć z innym graczem :D.

514929

Jeżeli macie wystarczająco mocny komputer to naprawdę polecam pobranie tych dem technologicznych oraz przekonanie się na własnej skórze o tym co szykują nam wielkie korporacje na nadchodzące miesiące. Paczkę ze wszystkimi programami demonstracyjnymi znaleźć możecie pod tym linkiem:

bEadDcVz

Unreal

514932

Oficjalne, zalecane wymagania sprzętowe to :

[item]Windows 7, 8 lub Mac;[/item][item]4-rdzeniowy procesor taktowany 2,5GHz[/item][item]Gtx 470 lub 6870 HD[/item][item]8GB Ram[/item]

bEadDcWv