Blog (88)
Komentarze (1.2k)
Recenzje (0)
@TomisHQTip: sklep Gearbest ma już dwa lata, popatrzcie w promocje jubileuszowe!

QTip: sklep Gearbest ma już dwa lata, popatrzcie w promocje jubileuszowe!

21.03.2016 21:09

Sklep Gearbest cieszy się już całkiem niezłą opinią nawet w naszym kraju, a tymczasem wystartował w sumie raptem dwa lata temu. Z okazji urodzin uruchomiono oczywiście liczne atrakcje cenowe, więc warto zajrzeć na stronę jubileuszową, bo może coś akurat dacie radę wypatrzeć i ustrzelić. W dużym skrócie, oto czego możecie się spodziewać na przestrzeni dni:

585558

1. Błyskawiczne wyprzedaże - każdego dnia o godzinie 17 czasu UTC wrzucanych jest kilka interesujących produktów ze zniżką do -75%. Sęk w tym, że sztuk w promocji jest tylko po 10.

2. Ponieważ partnerem akcji jest Intel, w niezłych cenach da się złapać sprzęt napędzany technologią firmy. Z nastawieniem na tablety, ale są też np. skrzyneczki TV na Atomie Z8300.

3. Ruszyła zabawa z cięciem urodzinowego tortu, w której do zgarnięcia są zniżki w sklepie, a także atrakcyjne telefony Xiaomi Redmi Note 3. Gra oparta jest na gromadzeniu oraz wykorzystywaniu punktów. Dokładne zasady są jasno przedstawione na podstronie akcji.

4. Pierwsze 30 tysięcy klientów, kupujących sprzęt z promocji i płacących za pośrednictwem PayPala, dostaje rabat od 2 do 5%, w zależności od wydanych pieniędzy (maks -10 dolarów).

5. Są promocje w ramach kategorii podzielonych na producentów. Taniej kupicie obecnie urządzenia takich firm jak Xiaomi, ZTE, Oukitel, Lenovo, Elephone, SJCAM czy Teclast.

6. Na samym dole strony są zaś promocje pogrupowane w kategorie sprzętów, w tym telefony, tablety, zabawki, produkty związane ze sportem, zegarki, rzeczy do auta czy ubrania.

The cake is not a lie ;]
The cake is not a lie ;]

Jeśli do tej pory nie zerkaliście w ofertę Gearbest, zerknijcie sobie teraz. Pamiętajcie, że coraz więcej propozycji wysyłanych jest z magazynów w Europie, więc nie ma zabaw z dopłatami.

SprzętHobby
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)