Blog (50)
Komentarze (1.2k)
Recenzje (0)
@underfaceWork and Play Kit - unboxing zestawu dla Motoroli RAZR

Work and Play Kit - unboxing zestawu dla Motoroli RAZR

29.02.2012 21:30

Unboxing telefonu spowodował, że poziom mojej eksytacji wzbił się bardzo wysoko. Czy utrzyma się na równie wysokim poziomie po przejrzeniu zawartości pudełka zestawu Work And Play Kit?

408041

Pudełko jest dużo większe oraz dużo cięższe niż w przypadku opakowania telefonu. Zapewne dlatego, że zawiera ono dużo więcej elementów niż wcześniej rozpakowany telefon. Kolorystyka obu opakowań jest identyczna z lekkim plusem dla opakowania telefonu, głównie ze względu na fakturę opakowania. Na froncie opakowania znajdują się wszystkie elementy zestawu wraz z telewizorem, który nie jest dołączony do zestawu (wielka szkoda). Na jednym z boków są dokładnie opisane wszystkie części zestawu.

Otwieramy pudło i widzimy...

Po otwarciu opakowania naszym oczom ukazuje się drugie znacznie mniejsze szare pudełko, które zawiera klawiaturę Bluetooth, w opakowaniu tym oprócz wspomnianej już klawiaturki są baterie zasilające oraz instrukcja obsługi tego elementu. Co mogę powiedzieć, a w zasadzie napisać na temat klawiatury. Otóż jest ona bardzo smukła, a jej wielkość jest identyczna jak klawiatura w większości laptopów 15,4-6 calowych. Jak dla mnie bomba, gdyż na takiej klawiaturze pracuje więc przestawienie się nie będzie większym problemem. Układ klawiszy jest również identyczny jak w klawiaturach qwerty z tą różnicą, że znajdziemy tutaj również klawisze typowo androidowe czyli Wstecz|Home|Szukaj|Menu. Mimo swojej smukłości jest ona bardzo cienka, gdyż jej grubość jest nieznacznie mniejsza niż grubość brzytwy. Mimo tego jej waga jest znaczna, co mi przypadło do gustu, gdyż podczas pracy nie będzie ślizgać się po biurku czy stole. Pod spodem znajdują się jeszcze antypoślizgowe nakładki, które dodatkowo zabezpieczają ją przed ślizganiem na wcześniej wymienionych powierzchniach. Ramka klawiatury wykonana jest z tworzywa sztucznego, które jest lekko błyszczące i w niewielkim stopniu „zbiera” odciski naszych palców. Natomiast klawisze (wyspowe, za co należy się ogromny +) wykonane są z matowego tworzywa, które jest przyjemne w dotyku.

Na koniec dodam, ze niektóre klawisze zamieniły się miejscami w porównaniu ze standardowym układem, a są nimi przyciski nawiasów oraz dwukropka i średnika, przyciski te zamieniły się między sobą wierszami, w których znajdują się standardowo.

Ogólne wrażenie dotyczące samej klawiatury jest bardzo pozytywne, nawet bardzo chcąc nie ma się za bardzo do czego przyczepić, oczywiście oprócz tego co wymieniłem powyżej.

91528
91529

Czas na gryzonia

Po opisaniu klawiatury przychodzi czas ma mysz. Tak jak i klawiatura jest to mysz, z którą łączymy się za pośrednictwem technologii Bluetooth. Urządzenie to nie odbiega gabarytami od normalnych myszek, które większość z nas ma przy laptopach. Choć w porównaniu z moją jest nieco mniejsza oraz nieco cięższa. (Life) Mysz oprócz 2 klawiszy zawiera również rolkę. Całość wykonana jest z identycznego materiału jak ramka klawiatury. Na bokach wyżłobiona jest specjalna faktura, która dodaje myszce elegancji. Natomiast po podniesieniu górnej pokrywy naszym oczom ukazuje się czerwone wykończenie oraz miejsce na dwie baterie typu AAA, są one dołączone w zestawie, podobnie jak instrukcja obsługi tego urządzenia.

91530
91531
91532
91533

Serce zestawu

Sercem zestawu Work And Play Kit jest stacja dokująca, której wykonanie wywarło na mnie największe wrażenie. Zapewne spytacie dlaczego, otóż już spieszę z wytłumaczeniem. Motorola projektując ją nie bała się użyć plastiku który jest bardzo matowy, w przeciwieństwie do innych producentów gdzie ci ładują do każdego elementu czarne plastiki typu piano black, do których przykleja się każda drobinka kurzu etc. Element ten oprócz matowego tworzywa sztucznego ma frontowy element wykończony na wysoki połysk, przez co dodaje to stacji dokującej elegancji (od razu dodam, że plastik ten łapie nieco nasze odciski ale nie ma tragedii). No i oczywiście w złącza, które służą po podłączenia telefonu ze stacją dokującą. Tył zawiera kilka innych portów, którymi są gniazdo mini-jack, gniazdo zasilania, 3! porty USB do których wg. instrukcji możemy podłączyć mysz lub klawiaturę na USB, czy pendriva, oraz ostatni z portów jakim jest microHDMI, który jak wszyscy wiemy służy do podłączenia całości do telewizora.

91534
91535

W pudełku znajdziemy kabel HDMI-micoHDMI oraz dwa kable zasilające.

408064
408065

Ogólne wrażenie bardzo dobre. Wykonanie wszystkich elementów stoi na bardzo wysokim poziomie, natomiast wszystkie przewody mają odpowiednią długość.

Zestaw zawiera:

[list]

[item]stację dokującą[/item][item]klawiaturę BT[/item][item]mysz BT[/item] [item]kabel HDMI[/item][item]kable zasilające[/item][item]baterie 2xAA, 2xAAA[/item][item]instrukcje obsługi (klawiatura, mysz oraz Work And Play Kit)[/item][/list]

Materiał został przygotowany w ramach konkursu „Testuj i wygraj Motorola RAZR™” Więcej informacji na temat telefonu znajdziecie w aplikacji testowej: https://apps.facebook.com/mototesty/Article/view/list/id/36

Telefony
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)