Blog (47)
Komentarze (3.6k)
Recenzje (0)

Ekspresowy przewodnik kupującego na rok 2018

Strona główna@wielkipiecEkspresowy przewodnik kupującego na rok 2018
25.03.2018 15:21

Wśród tuzinów premier, okazji i konkursów oraz w świetle potężnej oferty sklepów z elektroniką użytkową, coraz trudniej podjąć decyzję dotyczącą wyboru nowego sprzętu. Aby ułatwić zakupy elektroniczne w roku 2018, przygotowałem niniejszy przewodnik. Mam nadzieję, że okaże się przydatny.

647731

Jaki kupić telefon?

Dowolny.

bEanLklP

A dokładniej mówiąc, dowolny telefon z firmy, która nie zajmuje się jedynie naklejaniem logotypu na no-name'y (jak KRUEGER UND MATZ) i ma pomoc techniczną, która mówi po angielsku bez użycia translatora. Kryteria techniczne to 2GB RAM, Android wyższy od 6 i obietnica aktualizacji. Jak ktoś chce być bardzo wygodny, to może sobie jeszcze wybrać NFC do płatności zbliżeniowych.

Jaki kupić laptop?

Dowolny.

Kryteria marki są takie same, jak punkt wyżej. Jeżeli chodzi o wnętrzności, to potrzebny jest dysk SSD, 8GB pamięci lub więcej, procesor szóstej lub nowszej generacji z obowiązkowo wbudowanym układem graficznym i rozdzielczość wyższa od 1366x768. Ach, no i ma nie świecić kiczowatymi diodami.

647738

Ale potrzebuję laptopa na uczelnię!

Dobrze, zatem zapoznaj się z tym wpisem, aby zrozumieć, co tak naprawdę jest potrzebne do robienia notatek (spoiler: pióro) i jak głupio wygląda się z laptopem np. na wykładzie z algebry.

Jaki kupić tablet?

Żaden. Tablety nie są już sprzedawane. Jeżeli udało Ci się zobaczyć w sklepie jakiś tablet, wydawało ci się. Albo był stary.

Jaki kupić gamingowy....

Żaden. Nie.

bEanLklV

Trzymać się zasady, że wszystko co świeci, albo wykazuje estetykę bliską „przerażających” potworów, które lepiłem w przedszkolu z plasteliny, jest niewarte zakupu i odziera z godności.

Jaki kupić smartwatch?

Żaden.

Jakie kupić słuchawki Bluetooth?

Żadne, bo dostaniesz raka.

Jaki kupić telewizor?

Po co!?

Jaką kupić konsolę?

GLORIOUS PC MASTER RACE

647754

Epilog: Ale widziałem/am takie fajne urządzenie!

Nie szkodzi. Zapoznaj się zatem z tym wpisem. Musisz się pogodzić z tym, że elektronika to moda i nie ma w tym nic złego. Gdy to zaakceptujesz, życie stanie się łatwiejsze. Napisałem to z MacBooka. Kupiłem go, bo był biały.

Udostępnij:
bEanLkmL