Blog (421)
Komentarze (5k)
Recenzje (0)

Do szopy hej pasterze. Pomóżmy mniejszy operatorom telewizyjnym!

@wojtekadamsDo szopy hej pasterze. Pomóżmy mniejszy operatorom telewizyjnym!29.10.2013 19:52

Grubo ponad miesiąc temu opisywałem na blogu usługę netvi.tv, dzięki której możemy, a raczej mogliśmy oglądać między innymi kanały must carry/must offer - do których zaliczają się TVP1, TVP2, TVP regionalna, TVN, Polsat, TV4 oraz TV Puls. Niedługo po mojej małej publikacji owe kanały zniknęły (nie miałem z tym nic wspólnego) z listy serwisów tego operatora i innych mu pokrewnych.

TVP złe, Polsat zły, a TVN niedobry

Okazuje się że nadawcą (właścicielom) owych stacji ani się śni współpracować z takimi operatorami i z decyzji KRRiT nic sobie nie robią.

488407

Ale jest KRRiT !

Dlatego też Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji między innymi postanowiła bliżej przyjrzeć się tej sprawie i pragnie zasięgnąć opinii abonentów. I tu jest dobry moment żeby pomóc internetowym operatorom (IPTV).

Aby odpowiedzieć na owe pytanie (tylko dwa) musimy wejść na stronę KRRiT i oczywiście zapoznać się z nimi (pytania są na samym końcu). Adres: http://www.krrit.gov.pl/krrit/konsultacje-krrit/news,1270,realizacja-a...

Dla leniwych

Jeśli z jakiś powodów nie chcecie wchodzić na stronę Krajowej Rady umieszczam pytania poniżej:

1. Czy programy TVP 1, TVP 2, TVP INFO (regionalny), POLSAT, TVN, TV4 oraz TV PULS – są dostępne w każdym oferowanym Państwu przez operatora pakiecie – zwłaszcza w podstawowym (najtańszym)? W przypadku jeżeli operator nie wywiązuje się z obowiązku proszę o podanie nazwy operatora i jego adresu.
2. Czy chcieliby Państwo mieć możliwość samodzielnego tworzenia oferty programowej kupowanej od operatora - wybierania z oferty operatora jedynie niektórych programów, zamiast pakietów (TV „a la carte”)?

Akcja trwa do 31 października 2013 r.

Internet
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)