Blog (415)
Komentarze (5k)
Recenzje (0)

Introcircuit Power Caste Powerbank od Hisgadget

@wojtekadamsIntrocircuit Power Caste Powerbank od Hisgadget30.06.2015 00:15

Kalendarzowe lato nareszcie z nami, choć pogoda jeszcze nie dopisuje to już teraz powinniśmy przygotować się na wakacyjne eskapady. Ja w tym roku planuje spędzić kilkanaście dni na górskich szlakach. Dlatego też postanowiłem się wyposażyć w kolejny Powerbank, ponieważ nie wiem gdzie mi przyjdzie spać w tym roku, a już nie raz lądowałem pod chmurką.

Mając w domu Mi Power Bank o pojemności 10400mAh, wiedziałem że nie mogę zakupić czegoś mniejszego. Przeglądając odmęty Internetu natrafiłem na stronę Hisgadget, gdzie w ofercie znajdował się Introcircuit Power Caste Powerbank, który pokrótce chce wam przedstawić.

Obudowa banku została zrobiona z stopu aluminium, które zostało poddane obróbce laserowej, dzięki czemu urządzenie ma ekskluzywny charakter. Pojemność omawianego akumulatora to 11200mAh - więc całkiem zacnie ;)

W zestawie prócz samego PowerBanku znajduje się jeszcze krótki kabel microUSB i pokrowiec wykonany z przyjemnego materiału.

557773

Urządzenie posiada dwa porty USB 2.0, jeden jedno-amperowy i drugi o natężeniu wyjściowym 2,1A. Pomiędzy nimi została umieszczona dioda LED - pełniąca funkcję latarki i wejście mcroUSB, które służy do ładowania banku.

126113
126114

Na górze urządzenia został umieszczony segmentowy wyświetlacz, który informuje o stanie akumulatora banku i jaki prądem aktualnie ładuje podłączone urządzenia (jak dla mnie jest to trochę przerost formy nad treścią, ale komuś może się podobać).

Bardzo przydatną funkcją tego banku jest możliwość jednoczesnego ładowania dwóch gadżetów. Jeśli tak się dzieje to oba porty wystawiają po jednym amperze. Swobodnie takim prądem naładujemy tablet razem z smartfonem.

557780

Nie od dziś uważam, że powerbanki za przydatne gadżety nie tylko w podróży, ale i na co dzień. Introcircuit Power Caste Powerbank swobodnie zastąpi brak gniazdka sieciowego i naładuje nie jedno urządzenie. Oczywiście największa zaletą jest jego pojemność 11200mAh, jakość wykonania i 2 wyjścia ładujące. Fajnym pomysłem było także zamontowanie diody, która służy jako latarką - mały koszt, a jak sprytna dodatkowa funkcja :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany to urządzenie można drapnąć na angielskim lub niemiecki Amazonie za cenę około 130zł. Naprawdę fajny gadżet ;)

Sprzęt
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)