Blog (421)
Komentarze (5k)
Recenzje (0)

Łowca Okazji: 6-urodziny Gearbest!

@wojtekadamsŁowca Okazji: 6-urodziny Gearbest! 21.03.2020 00:42

Trudno dzisiaj myśleć o czymkolwiek innym, niż sytuacja, w jakiej znalazła się Europa. Jednak patrząc Chiny, w tunelu jest światło i świeci dość jasno. Tam powoli wszystko wraca do normy, ludzie wrócili do biur i życie toczy się dalej. Gearbest także wstrzymał na jakiś czas wysyłki swoich towarów, a pracowników odesłał do domów. Niespełna miesiąc temu informowałem, że chiński gigant ruszył ponownie z realizacją zamówień.

697583

21 marca Gearbest rozpocznie świętowanie swoich 6 urodzin, które potrwają kilka dni. Jak każdego roku, to wydarzenie będzie niosło ze sobą mnóstwo zniżek, rabatów i konkursów. Sprzedawca przygotował specjalną stronę agregującą wszystkie najważniejsze oferty. Została ona podzielona na kilkanaście kategorii. Między innymi znajdziemy listę produktów z lokalnych europejskich magazynów, gwarantujących dostawę w przeciągu pięciu dni lub deale związane z marką Xiaomi. Jeśli zdecydujemy się na zakup, powinniśmy zwrócić uwagę, czy produkt posiada już obniżoną cenę, czy musimy wprowadzić kupon zniżkowy podczas składania zamówienia.

Lista ofert produktów Xiaomi już po obniżce
Lista ofert produktów Xiaomi z kuponami

Przy okazji węszenia nalazłem także odrębną kategorię promocyjną sub-marki Xiaomi, czyli Viomi, której to odkurzacz posiadam i jestem z niego mega zadowolony (mini recenzja). Nadal nie mogę uwierzyć, że tak długo zwlekałem z zakupem odkurzającego robota do domu. Dodatkowo Gearbest informuje, że posiada jużo ficjalne centrum serwisowe w Europie dla wszystkich zamówionych Viomi V2/V2 Pro. Co skraca czas naprawy urządzeń, o ile te się popsują... Viomi V2 Pro nadal kusi swoją dobrą ceną: 357,99 $ z darmową wysyłką z niemieckiego magazynu.

697589

Aaa i jeśli ktoś szykuje się na zakup nowego smartfona, to może warto troszeczkę się wstrzymać… Wiem ze sprawdzonego źródła, że na przełomie marcia i kwietnia pojawią się dwa nowe modele Xiaomi w ofercie Gearbest. Co to będzie? Czekajcie na aktualizację wkrótce się odezwę ;)

InternetPoradniki
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)