Blog (413)
Komentarze (5k)
Recenzje (0)
@wojtekadamsPudding Monsters - nowa gra od twórców Cut the Rope

Pudding Monsters - nowa gra od twórców Cut the Rope

08.01.2013 20:21

Trochę Historii

Chyba każdy z użytkowników smartfonów, miał na swoim telefonie zainstalowaną grę z pociesznym zielonym stworkiem - oczywiście mowa tu o Cut the Rope, która okazała się hitem na marę Angry Birds. Studio ZeptoLab, które stworzyło ową grę nie spoczęło na laurach i już rok później wydało kolejne przygody stworzonka łasego na słodkości.

99911
99912

Pudding Monsters

... to kolejna ich produkcja, która moim zdaniem zasługuje na uwagę. pierwszy release miała 20 grudnia ubiegłego roku. Gra jest przyjemną łamigłówką, która na pewno umili czas niejednemu użytkownikowi tabletu, czy smartphona.

447574

Gra nie jest nowym pomysłem, ale z powiewem świeżości w tle ;) W grze jesteśmy zobowiązani pomóc obślizgłym-galaretowatym potworkom połączyć się w całość - bo każdy chyba wie że w KUPIE raźniej :)

99914
99915

[join][img=img6]

Musimy uratować swoich przyjaciół z lodówki złego człowieka. I stąd przemieszczamy się po stole (pierwszy pack leveli), po domu żeby na końcu dać ślizga (noga tu ewidentnie nie pasuje) w "miasto" :)

99916
99917

Z kolejnymi poziomami pojawiają się oczywiście nowe gatunki potworków posiadające konkretne zdolności - jedne z gatunku Slime pozostawiają za sobą maź, którą inne wykorzystają na swój obślizgły sposób, ale tego dowiesz się tylko grając w Pudding Monsters (to nie jest reklama :P). Gra na dzień dobry oferuje nam 75 poziomów, w których to będziemy zmuszeni, aby rozruszać szare komórki... Poniżej strona WWW z linkami do gry. W tym momencie galaretki dostępne są na Anroida, iPhona i iTablet. www.puddingmonsters.com

GryHobby
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)