Blog (17)
Komentarze (2.4k)
Recenzje (0)

NAS-y Synology czekają na przetestowanie! Ruszamy z kolejną akcją dla naszych blogerów

Strona główna@XyrconNAS-y Synology czekają na przetestowanie! Ruszamy z kolejną akcją dla naszych blogerów
31.10.2018 17:11

Testowania i pisania blogów nigdy za wiele. Ruszamy z kolejną akcją. Tym razem naszym partnerem jest firma Synology, znana przede wszystkim z produkcji urządzeń typu NAS (Network Attached Storage) z autorskim oprogramowaniem DiskStation.

Tym razem przygotowaliśmy dla was 3 zestawy testowe, zawierające NAS i dyski twarde:

663436

Zgłoszenia przysyłajcie na adres testy@dobreprogramy.pl. W e-mailach koniecznie wskażcie zestaw, który chcecie testować, oraz wstępnie przedstawcie scenariusz testów. Wybrane przez was zestawy urządzenia powędrują do osób, których pomysły na test wydadzą nam się najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do końca dnia w niedzielę, 4 listopada 2018.

Sprzęt wyślemy do was w pierwszym tygodniu listopada, gdy tylko wybierzemy najciekawsze scenariusze testów. Urządzenia będziecie mieli do dyspozycji przez całe 3 tygodnie. W tym czasie możecie tworzyć wpisy i serie wpisów na ich temat.

Podobnie jak w poprzednich akcjach tego typu, najciekawsze blogi będziemy promować na specjalnym profilu blogowym Synology. Zabawę zakończymy w pierwszym tygodniu grudnia.

Na autora najciekawszej recenzji czeka prezent ufundowany przez firmę Synology – dwuzatokowy NAS DS718+ o wartości 2 tys. złotych brutto. Recenzję wybierze redakcja, kierując się innowacyjnym pomysłem testu oraz jego jakością i wartością merytoryczną wpisu.

Czekamy na wasze pomysły. Do udziału w akcji zachęcamy wszystkich blogerów, także mniej aktywnych i początkujących. Warto spróbować :)

Komentarze (71)