r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

A+ Folder Locker Free Edition 1.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

A+ Folder Locker Free Edition to narzędzie, którego zadaniem jest ochrona poufnych danych. Pozwala ono zabezpieczać dowolne pliki i foldery przed innymi użytkownikami komputera, a nawet hakerami. Wszystkie cenne dane umieszczane mogą być w specjalnych, zaszyfrowanych obszarach lub zakamuflowane i zapisane na dysku jako pliki graficzne.

Program jest krokiem w stronę użytkowników, którzy lubią dbać o swoje dokumenty, prywatne zdjęcia itp. Umożliwia stworzenie wirtualnej „szufladki” i przechowywanie w niej cennych danych w zaszyfrowanej postaci. Wśród obsługiwanych przez A+ Folder Locker Free Edition mechanizmów szyfrowania znalazły się takie algorytmy jak 3DES, Blowfish, Cast128, DES, Ice/Ice2, RC2/RC4, Rijndael, Serpent, Tea, Thin Ice oraz Twofish. Zabezpieczane dane mogą zostać dodatkowo skompresowane.

r   e   k   l   a   m   a

Kolejnym sposobem ochrony danych jest kamuflaż, tj. zapisywanie ich w istniejącym już pliku graficznym. W przypadku kiedy niepowołana osoba otworzy taką grafikę nie zobaczy nic poza samym obrazem. A+ Folder Locker Free Edition wyposażony został także w wirtualną klawiaturę, która uniemożliwia przechwycenie wpisywanych przez użytkownika haseł oraz narzędzie do trwałego kasowania danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
PiotrN72   9 #6 21.11.2015 15:00

Ich strona się nie otwiera. Chciałem sprawdzić ograniczenia wersji free lub porównać z wersją pro.

darek719   41 #5 30.10.2015 11:21

dobry, darmowy program!

walgav   17 #4 19.06.2015 17:05

cóż... zainstaluję i pochwale się za jakiś czas co wyszło

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 03.01.2015 23:02

@Ktośtamcośtam (niezalogowany): Próbowałeś przeinstalować program?

  #2 31.10.2013 04:46

Przy próbie założenia chronionego folderu wyskakuje błąd "locker internal error AFL - EC101". W Google nie znalazłem nic na temat tego błędu. To wyskakuje cały czas, niezależnie od tego, w jaki sposób próbuję założyć chroniony obszar.

Emigrant Sebastian   11 #1 17.02.2013 00:45

Heh, a ja płaciłem za Steganos Safe :-(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.