A Game with a Kitty 6: Moon Minion

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

A Game with a Kitty to cała seria bardzo porządnych i przede wszystkim bezpłatnych gier platformowych. Moon Minion jest szóstą już z kolei odsłoną przygód niezwykle sympatycznego kota, ale pierwszą ze środowiskiem ukazanym w pełnym 3D. Ten darmowy produkt przypomina wiele klasycznych dzieł tego typu znanych z konsol Nintendo, a przez to trafi w gusta niejednego komputerowca lubiącego poskakać.

Tytuł wyróżnia się kolorową oprawą graficzną, która przemówi zwłaszcza do młodszych użytkowników PC. Rozgrywka nie jest zbytnio wymagająca i produkt wyraźnie projektowano również właśnie mając dzieci na uwadze. Należy dodać, że bohaterem skutecznie da się sterować w całości z użyciem myszy. Podąży w stronę kursora, zaś kliknięcie odpowiada za skok. Oczywiście to jednak tylko jedna z opcji.

Wielki zły tutaj to księżyc. Kotek wysłany przez przyjaciela naukowca z misją przez portal nie przypuszczał, że wróg postanowi skorzystać z tego samego przejścia, aby podporządkować sobie krainę mruczków. Teraz należy stawić mu czoła. Oznacza to zbieranie różnorakich obiektów w kształcie monet, sporo skakania po platformach, a także przeczesywanie barwnych poziomów w poszukiwaniu pochowanych skarbów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!