A Skyrocket Story 1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

A Skyrocket Story to pięknie wykonana gra zręcznościowa. Na planszach, których każdy element powstał jako odręczny rysunek, sterujemy kosmiczną rakietą i staramy się sprawnie wylądować na kolejnych planetach.

W grze obejmujemy stery rakiety kosmicznej, którą musimy doprowadzić do pomyślnego lądowania na każdej z 46 plansz. Różnią się one poziomem trudności: w każdej miejsce docelowe usytuowane jest pod innym kątem, do tego na trasie pojawiają się przeszkody, np. wirujące powietrze. Gracz musi wykonać dwie czynności: odpowiednio wymierzyć tor lotu, a następnie dobrze wybrać moment na odpalenie silnika. Po wszystkim trzeba jeszcze wylądować. Im szybciej uda się wykonać misję, tym więcej gwiazdek trafi na konto gracza.

W grze znajdują się elementy dodatkowej rozgrywki. To listy zamknięte w słoikach, które unoszą się w powietrzu. Zdobywając je, odblokujemy dostęp do kolejnych historii na ukrytej w menu książce.

Ogromną zaletą gry A Skyrocket Story jest jej szata graficzna. Powstała odręcznie, a wszystkie jej elementy to rysunki, w grze ujęte w jakości HD.

Aplikacja jest płatna i kosztuje nieco ponad 11 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
28.05.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy