A posteriori A posteriori 5.0.4.1032

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

A posteriori to program przeznaczony do sporządzania dowolnych raportów i analiz. Można go zintegrować z większością baz danych, w szczególności z bazami systemów ERP.

Bogata wizualizacja wyników na różnorodnych wykresach zapewnia ich wysoką czytelność i szybką interpretację. Wykresy posiadają funkcjonalność bogatej nawigacji - obracania, zmiany skali, powiększania, pomniejszania oraz przesuwania w dowolne miejsce na ekranie. Tabela została również starannie dopracowana aby zapewnić wygodne korzystanie z niej – dane można sortować, filtrować, wyszukiwać itp. Użytkownicy swobodnie decydują o parametrach wyświetlania poszczególnych elementów i mogą dostosowywać sposób wizualizacji do bieżących potrzeb.

Ważną cechą A posteriori jest bieżące czytanie bazy, użytkownik zawsze otrzymuje informacje aktualne na moment ich wyliczenia. Program wyróżnia także prostota użytkowania, jest on stworzony w sposób przyjazny dla użytkowników biznesowych, także tych nie posiadających dużej wiedzy z zakresu IT. Równocześnie dostępny jest dla nich bogaty zestaw funkcjonalności od samodzielnego sporządzania raportów i analiz przez ich swobodne pogłębianie i modyfikowanie, drukowanie tabel i wykresów, eksportowanie aż po sprawdzanie rekordów źródłowych.

Uwaga!

  1. W wersji demo udostępnione są wszystkie funkcje programu i czas jej użytkowania jest nielimitowany, ale wyniki są nierównomiernie zniekształcone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

interfejs, prezentowanie treści, łatwość obsługi.
wersja demo
ocena użytkownika
20.10.2016 15:16 • Recenzja do wersji 5.0.4.1032

Dobry program do sporządzania raportów czy analiz ale w tym miejscu chyba lepiej zacząć od wad. Wersja demo nielimitowana ale wyniki nierównomiernie zniekształcone - kompletnie bez sensu. Po co analizować coś co nie daje prawidłowych wyników? Trochę słaba zachęta do kupienia pełnej wersji. Poza tym program bardzo fajny, interfejs i prezentowanie treści jest przejrzyste. Program bardzo prosty w obsłudze.