r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

A1 Website Download 9.0.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

A1 Website Download to program pozwalający pobierać całe strony internetowe na dysk komputera, by zyskać do nich późniejszy dostęp w trybie offline, bez dostępu do Internetu.

Aplikacja analizuje wszystkie możliwe powiązania między plikami tworzącymi stronę w Sieci i pobiera ich kopie, odpowiednio umieszczając w katalogach. Kiedy pobieranie zostanie zakończone, użytkownik ma możliwość wyświetlenia strony bezpośrednio z systemowego eksploratora, ale może to zrobić również wprost z opisywanej aplikacji, która dysponuje widokiem podglądu.

Podczas pobierania danych możliwa jest ingerencja w nieliczne opcje. Jeśli nie czujemy się na siłach, by odpowiednio je zmodyfikować, ale chcielibyśmy dostosować działanie programu możliwie dobrze do typu pobieranej treści, skorzystać można z szablonów. Pozwalają one za pomocą jednego kliknięcia myszy zastosować odpowiednie ustawienia na przykład w sytuacji pobierania blogów z WordPressa, czy też artykułów z Wikipedii.

Uwaga!

Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

A1 Website Download pobierze całe witryny na dysk do przeglądania offline

30
20.12.2016  •  Oskar Ziomek

Przeglądając zasoby Sieci, często natrafiamy na strony, których treść szczególnie nas zainteresuje. Najłatwiej wówczas dodać wybrany adres do zakładek, by mieć do niego łatwiejszy dostęp w przyszłości. To rozwiązanie nie uchroni nas jednak przed awarią techniczną lub brakiem zasięgu WiFi, o ile łączymy się z Internetem bezprzewodowo, nie mówiąc już o najgorszej z opcji: zniknięciu witryny z Sieci, po której pozostaje wówczas tylko mizerny ślad w Internet Archive. W takich sytuacjach z pomocą może przyjść oprogramowanie, które pozwoli pobrać całą stronę WWW na dysk – zyskamy tym samym dostęp…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 21.12.2016 12:51

A ja polecam Httrack...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.