A3 India na weekend :-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która powinna przypaść do gustu miłośnikom gier z gatunku MMORPG (Massive(ly) Multiplayer Online Role-playing Game).

Akcja A3 India toczy się w roku 3442 (według kalendarza hellmarskiego) w landach Hellmarsh, na jednym z kontynentów wchodzących w skład Silvadoo. Gra osadzona jest w realiach odwiecznych sporów i walk pomiędzy gatunkiem nieśmiertelnych, a gatunkiem ludzkim.

Losy bohaterów przeplatane są na przemian wątkami miłosnymi, nienawiścią oraz zdradą. Wątki te niejednokrotnie w połączeniu ze sobą tworzą nowe epizody i rodzą nowe, ekscytujące przygody. Gra jest bardzo rozbudowana, posiada wiele opcji konfiguracji, a dodatkowo dzięki bardzo dobrej oprawie graficznej z pewnością nie pozwoli na szybkie odejście od komputera.

Grę A3 India można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji