r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AB Commander 17.1

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

AB Commander to dwupanelowy menedżer plików o podobnych możliwościach co popularny Total Commander, stanowiący godną uwagi alternatywę dla Eksploratora Windows. Program poza standardowymi funkcjami do zarządzania plikami zawiera także przeglądarkę grafiki, opcje podziału i synchronizacji danych, prezentacji zdjęć w formie pokazu slajdów oraz wbudowany edytor tekstu.

Galeria programu

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość sprawnej i wygodnej pracy z zawartością dwóch folderów jednocześnie, oferując przy tym bogaty zestaw narzędzi do nawigacji i zarządzania plikami. Dostępne funkcje szybkiego dostępu, tj. pasek napędów, listy z ulubionymi lokalizacjami i tymi otwieranymi jakiś czas temu, konfigurowalne paski narzędziowe oraz skróty klawiszowe, w znaczny sposób ułatwiają przemieszczanie się pomiędzy różnymi miejscami na dysku i pozwalają zaoszczędzić cenny czas użytkownika.

Bardziej wymagający odbiory z pewnością docenią inne funkcje programu, takie jak wbudowany wiersz poleceń, mechanizm filtrowania, porównywania i synchronizacji katalogów, wsparcie dla wyrażeń regularnych, a także obsługa folderów wirtualnych i skompresowanych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
walgav   15 #1 19.06.2015 17:07

ciekawie się zanosi

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.