ACDSee 4.1.2

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

ACDSee to mobilne wydanie popularnego programu graficznego dla PC o tej samej nazwie. Aplikacja pozwala edytować grafii i zdjęcia zgromadzone w pamięci urządzenia, ale także wykonać nowe korzystając z udostępnionych dodatków.

Główne narzędzia edycji podzielono na 8 kategorii. Niestety nie znajdziemy tam niczego, czego byśmy już nie znali z dziesiątek innych aplikacji tego typu. Przycinanie, obracanie, zabawa fokusem, cieniami, saturacją, nakładanie filtrów itp. Sporo tego, jednak ciężko doszukać się tu unikatowych rozwiązań i narzędzi. Dodatkowo za część z nich musimy dopłacić za pomocą mikropłatności.

Wybierając tryb aparatu otrzymujemy dostęp do opcji, które już na tym etapie pozwolą nam zmodyfikować przyszłe zdjęcie. Efekt naszej pracy możemy ponownie edytować w programie. Z poziomu menu głównego mamy również dostęp do tworzenia kolaży. ACDSee nie tylko nie wyróżnia się na tle konkurencji, ale też brakuje mu darmowej wersji. Z drugiej strony płatna też nie zapewnia dostępu do wszystkich narzędzi, które często konkurencja oferuje za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji