reklama

ACDSee Pro for Mac w wersji beta

Strona główna Aktualności

O autorze

ACD Systems wydało właśnie wersję beta najpopularniejszego narzędzia do katalogowania plików graficznych przeznaczoną dla systemu MacOS X.

ACDSee Pro for Mac obsługuje 40 formatów plików graficznych. Ponadto dzięki funkcji Live Browsing program automatycznie będzie wykrywał podłączone do komputera urządzenia. Podobnie, jak w wersji dla Windows, podczas przeglądania folderu ACDSee Pro potrafi generować miniatury w locie. Same pliki mogą być organizowane w kategorie, mogą być do nich także dodawane opisy, a użytkownik ma możliwość oceny danego zdjęcia. Wszelkie informacje na temat zdjęcia program może pobrać z meta-danych EXIF zawartych w samym pliku. Przy pomocy ACDSee Pro for Mac można również drukować zarówno galerie obrazków, jak i pojedyncze zdjęcia.

ACDSee Pro for Mac można pobrać ze strony producenta. Warto zaznaczyć, że oprogramowanie w wersji beta wygaśnie 19 lutego 2010 roku. Przypominamy również, że wersja próbna ACDSee Pro 2.5.363 dla systemu Windows jest dostępna do pobrania w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Dom -> Katalogowanie i obróbka zdjęć.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić