ACDSee 7 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa, już siódma wersja najpopularniejszej chyba przeglądarki plików graficznych i multimedialnych. Oczywiście ACDSee to nie tylko zwykła przeglądarka, aplikacja oferuje znacznie szersze możliwości związane głównie z konwersją, podstawową edycją oraz prezentacją obrazów. Oprócz ACDSee 7, pojawił się również pakiet ACDSee 7 Power Pack zawierający prócz przeglądarki, programy: ACD Photo Editor do obróbki fotografii oraz ACD FotoSlate do wydruków wysokiej jakości.

ACDSee 7 wzbogacony został o wiele nowości i ulepszeń. Przede wszystkim operacje pobierania, a także zarządzania i wyświetlania obrazów zostały wyraźnie przyspieszone. Siódemka umożliwia wygodną pracę na wielu obrazach jednocześnie, nawet w przypadku dużych rozdzielczości. Nowością jest również możliwość przeglądania obrazów w oryginalnych formatach RAW, ACDSee 7 wspiera m. in. aparaty Canon, Nikon, Fujifilm, Olympus, Kodak, Minolta i innych najważniejszych marek. Ciekawostką jest również możliwość tworzenia przezentacji w technologii Flash oraz w formacie PDF. Ponadto siódemka wyposażona została w szereg innych ulepszeń i nowości, choćby: wyswietlanie i obróbkę obrazów JPEG 2000, wsparcie MPV i HighMAT i wiele innych.

Jak poinformowal nas przedstawiciel sklepu CHStudio.pl, ACDSee 7 oraz ACDSee PowerPack 7 pojawią się w sprzedaży już w najbliższych dniach, a co dla nas najważniejsze od razu będą dostępne w polskich wersjach językowych.

Zapraszamy do pobierania wersji testowych w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Przeglądarki graficzne.

© dobreprogramy
s